Pragma (hardcore, nu-metal, alternative) Ankara

tebrikler arkadaslar
son programınız daha da kalabalıktı gitgidede kendi seyircinizi olusturup ankara piyasasında kendinize yer edineceginize inanıyorum durmak yok devammmm 8)
bu arada söylemeden edemeyecegim grupta artizzz bi arkadas vardı basscı arkadaşın gitarındaki mavi ledlerde gözümü almadı değil hani.... artizzzzzzzz nese laf yerine gitmistir umarım hehehe :twisted:

merhaba arkadaslar,

cuma gunku performansınızı izledim... gercekten etkileyiciydi bence. onumuzdeki cuma da mutlaka izlemeye gelicem :D

sedatd9 demiş ki:
tebrikler arkadaslar
son programınız daha da kalabalıktı gitgidede kendi seyircinizi olusturup ankara piyasasında kendinize yer edineceginize inanıyorum durmak yok devammmm 8)
bu arada söylemeden edemeyecegim grupta artizzz bi arkadas vardı basscı arkadaşın gitarındaki mavi ledlerde gözümü almadı değil hani.... artizzzzzzzz nese laf yerine gitmistir umarım hehehe :twisted:

herzaman bekleriz ;)

b-139865-afisssss.jpg

arkadaşlar bugun konserinize geldik ama içerisi sevişen çoluk çocuklarla doluydu :LOL: , beklemedik geri çıktık, daha sağlam organizasyonlarda yeralmanız dileğiyle 8)

ceyhan ve fırat kardesım basarılar umarım bıgün ızleme ve dınleme fırsatım olur görüsmeküzere basarılar arkadaslar yolunuz açık olsun..........

sedatd9 demiş ki:
arkadaşlar bugun konserinize geldik ama içerisi sevişen çoluk çocuklarla doluydu :LOL: , beklemedik geri çıktık, daha sağlam organizasyonlarda yeralmanız dileğiyle 8)

Sedat cım afişte 18 yaş altı ibaresinin bulunmamasını gözardı etmişiz :( ki zaten sahne almadık, dandik bir organizasyonun azizliğine uğradık, bundan sonra katılacağımız organizasyonlarda daha seçici olmaya çalışacağız. Konser için gelipte geri dönen herkesten özrü borç biliriz...

Geri