Trojan - Ankara - Hardcore / Metalcore

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda NuMetalFan tarafından 23 Eylül 2007 tarihinde açılan konu

1. 1 yıllık koca bir grup olmamıza ramen yine de başlığı şimdi açman en iyisi diye düşündüm.

Toplamda bir yıl içinde 7 eleman değiştiren Trojan, müzik hayatına Gothic Metal ile başladı ama değişen elemanlar türü de değiştirdi ve Alternative Metal / Hardcore dalında devam etmelerini sağladı.

Elemanlar olarak

Vokal - Gamze
    Gitar - Serhat
    Bas - Emre
    Davul - Özgün
    Klavye - Özgür

Kittie, Slipknot, Korn, Light This City, Chimaira, Dvine Heresy, All That Remains ve Hypnogaja falan çalıyoruz.

Yeni kadromuzla tek konser verebildik o da Hürriyet Kum Sanat Festivali'ydi.

Şimdi de sırada 29 Eylül Cumartesi günü Ekin Sanat Gösteri Merkezi'ndeki konser var ...

2. Konserin ardından başlığa tek cevap gelmedi ama uğraşmaya devam :)

Yeni sürpriz coverlar ve besteler geliyor. Umarız kısa zamanda konserlerde görüşürüz.

3. Başarılar arkadaşlar...

4. Bu cumartesi Biziz'de konser varmış sanırsak. Gelen olursa buradan ben bilgileri ileteceğim yarına.

5. ben gurubun bas cısı emre sonun da girebildim foruma:D arkadaşlar bu cumartesi biziz barda konserimiz vardır ertesi pazar günüde yolcu bardayız herkezi bekleriz SAYGILAR

6. Yolcu şu an askıda. Görkemin bi kaç problemi çıktı işleri ile ilgili. Ama bu cumartesi Biziz tamamdır.

Bayan brütalli hardcore dinlemek isteyenler gelsinler !..

7. Rock Alive 6

İyi eğlenceler...

8. Sert müzik dinlemek isteyen herkesi bu gün beklemekteyiz !..

9. ...

10. STUDYO 218 acıldı!!! Sizleride bekleriz..Calısmalarınızda basarılar...

Bu Sayfayı Paylaş