Parfüm (Ankara) - (Alternatif, Hard Rock, Funk, Pop Rock)

parfümmmmmmmmm,,
sizi her izlemeye geldiimde coook egleniorum supersiniizzz:))
caldıgınız parcalar harika. ayrıca bu gelişimde farkettim repertuarınıza yeni parcalarda eklemissiniz..:)
cok basarılısınız....

sez demiş ki:
parfümmmmmmmmm,,
sizi her izlemeye geldiimde coook egleniorum supersiniizzz:))
caldıgınız parcalar harika. ayrıca bu gelişimde farkettim repertuarınıza yeni parcalarda eklemissiniz..:)
cok basarılısınız....

yorumlar için çok teşşkür eederiz arkadaşlar yeni parclar ekliyıruz zaten her hafta....ades arkadaşımızada teşekürler bugün ring my bell onun için gelicek cuma günüde tunalı gölgede alt kaltta çilekeş var sanıyosam bizde üst kattayız.....herşeyden önce efenim bugün saat:22 de parfüm yine her zamanki gibi tunalı gölge barda iyi seyirler efendim....

SAYGILAR......

Vay be ne güsel oldu bu gece geliyorum valla ring my bell,never there,this love istiyorum sizi dinledikten sonrada çilekeşi dinlerim artık süper oldu valla :) çilekeşi sizle bir tutmam ama :) siz bir numarasınız bana göre :)

Efendim PARFÜM cumartesi günü saat:23:00'da ARJANTİN TENEDOSTA özel performansıyla sizlerle.....

* 70'ler 80'ler 90'ların funk, pop, rock, disco şarkılarının cover'ları

vokal:yonca
gitar:ekin
bas: burak
klavye: ibo
trompet: şenol
davul: uğur
Facebook daveti buda;

http://www.facebook.com/event.php?eid=7709068271

SAYGILAR....
2498_1196277414.jpg

parfummmm,,,
cumartesi gunu tenedosta bi harikaydınız, yeni eklediiniz parcalar we caldıınız parcalardakı degişikler dikkatimi cekmedi sanmayın. artık her cumartesi ordayız:))) :D :D

merhabalar bende bu grupla yeni tanıştım canlı dinleme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda dinlemek isterim repertuarınız çok hoş herkse başarılar

Yorumlar için çok teşşkür ediyoruz arkadaşlar PARFÜM bomba gibi devam etmekte herkesleri her programa her konsere bekleriz tabikide.....Bu arada PARFÜM her cuma saat:21.00 da TUNALI GÖLGE barda her cumartesi saat:23.00 da ARJANTİN TENEDOS'ta herkesleri bekleriz tekrardan...

SAYGILAR.....

Geri