Maybe (Rock) - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda EmreEguz tarafından 24 Ekim 2007 tarihinde açılan konu

1. Selamlar , eski başlığımız silinmiş , buradan devam edelim.Geçen başlık ve geçen sezon Manhattan'dan bilen biliyordur da yine de yazmak gerekiyor...

Katkısız rock müzik icra etmek amacında olan 4 kişilik topluluk , 80/90 ' lı yılların rock/rock'n'roll müziği şeklinde tanımlanabilecek tarzda müzik yapıyor.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi , yani bu Pazar 28 Ekim de , Ankara Overall ' da tüm gelirleri şehit düşen askerlerimiz için bağışlanacak bir organizasyonda sahnede olacağız.Bu anlamlı müzik dolu gün için herkesi bekliyoruz.

Başlığı da bu vesile ile açmış bulunduk , bizim hakkımızda yorumlarınızı bekleriz , grup hakkında gelişmeleri de buradan takip edebilirsiniz.

Saygılar & Sevgiler...

2. [​IMG]

Alttaki yazı pek okunmuyor ben yazayım

Gecenin tüm geliri Ankara Şehit Aileleri Derneği'ne bağışlanacaktır.

3. [​IMG]

Herkesi bekleriz...

4. Yukarı daki 2 aktivite yarındır.Önce Biziz de sonra Overall da olacağız bekleriz...

5. overall

overall performansınızı en önden izlemiş ve grubu çok beğenmiş biri olarak itiraf ediyorum davulcunuz yerinde gözüm var...başarılar....

6. drummer23 Kasım 2008 de askere gidebilirim.. O zaman görüşebiliriz :)

7. :D

ben grup üyeleriyle görüştüm bile:D arkandan su dökeriz artık...:D birgün alıcam grubunu elinden :D hahahaha...

8. cık cık arkamdan iş çevirmek ha... :evil: size de teeeeeeessüflerimi iletiyorum maybe grubu üyeleri... grup benim olsa da versem keşke drummer23.. arkanızdan da su fln dökmem haberiniz ola :D

9. yok öyle bişey yahu =o)

10. ben bilmem... sana mı inanacam drummer23e mi.. :lol:

11. maybe

tamam nifak tohumları tarafımdan başarıyla atılmıştır...şimdi köşeme çekilip (pusuya yatıp) beklicem...hahahahah...oldu bu iş oldu:D

12. STUDYO 218 acıldı!!! Sizleride bekleriz..Calısmalarınızda basarılar...

13. Re: maybe

: )

Bu Cuma 21:00 da Çizmeli Kedi isimli mekanda sahne alacağız.Bekleriz.Konur sokakta ufak dostun karşısındaki bina 3. kat :)

14. davulcunuza hastayım :p aman tanrım o nasıl bir çalış. o nasıl bir atak. o nasıl bir baldır. :p:)

öperim uurcum. hepinize başarılar arkadaşlar :)

15. O zaman bir konser haberi de benden geliyor:

02.02.2008 Cumartesi (yani bu cumartesi oluyor) saat 18.30'da Tenedos Cafe'nin alt katında sahnedeyiz.

rock'n'roll'a bekleriz...

16. Yarınki konserimizin afişi;

Bu Sayfayı Paylaş