Alive (Grunge) - Ankara

Katl-iVacib demiş ki:
Kuzen. Hiç sesin çıkmıyo ne iştir? msn icq falan yok mu sende? Bursa'ya gelsenize bi ara konsere...

kuzen ben düzcedeydim el opmeler falan bi sen yoktun be ya. Bursaya geliyoz konsere yolgezerle birlikte bi kaç grup daha var. Sanırım 12 aralıktı ben seni yine ozenle haberdar edicem..

Bi de konser bu pazar bi de sınav bi de yeni beste fırından cıkarmak lazım

Ankara Biziz Bar'da 21 Kasım 2004'te Rock Alive #2, Anti Organizasyon. tarafından yapılacaktır.Saat 18:00 de kapı açılışı.Giriş 5 milyon lira.Sahne alacak gruplar sırasıyla:

Silicone
Kargaşa
Lepistes
Alive

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

21afis.JPG

Adam eşşek kadar yazmış sırasıyla gruplar diye ettiğim lafa bak...
Yoğun vize programına rağmen alive ı dinlemek için elimizden geleni ardımıza koymayacağız... Şimdiden başarılar!

Herkesi bekleriz ertesi günü sınavım var. Ama olsun be...
'...Ben her gece seni düsündüm yatagımda son sigaramla,
Ağlamak istemedim ıslak yastıgımla...'

Su sarkı bitisin disimi kırıcam :)

Geliris ne demek...En kısa zamanda bi gelemedik zaten ya
:arrow: Biraz grunge,
:arrow: biraz Türkçe,
:arrow: biraz beste olsun hepsi bu pazar. Alive sizlerle :)

Belki birseyler olur belki olmaz, mesela bir daha polip ve oksürük krizi ardından tekrar yırtılma folloş olan teller kırılan sandalyeler....................................................................................

:arrow: bu arda arkadaslar bir organizasyon tadında birsey de biz yapıcaz. aralık ilk hafta herkesi bekleriz. Yer ve zamanı burdan duyururuz. Ancak kesin olan giris 3 milyon artı ilk icki dahil

Pazara görüşmek üzere arkadaşlar. Afişiniz çok güzel olmuş.

Şu sizin yaptığınız organizasyon hakkındada konuşsak. Bulamıyorum sizi okulda. :) Bütün rock/t ye ve Alive'a sevgiler.

burak benim sınavlar var ama aralık ilk hafta olması herkes icin uygun. cumartesi sınavım var. Ben gidip konusucam adamla tekrar. Pazar safak geliyo afisler halledilicek. 3 grup var konustugumuz gibi.

Amanda aman...

arkadaslar merhaba,ben trakya tıp 4 ten serkan burç
üniversitemizde bir rock topluluğumuz var
ve10-15 amatör grubun katılacağı bir rock festivali duzenlemeyi planlıyoruz okulumuzda 500 kişilik bir kultur merkezimiz mevcut
gidiş dönüş masraf-yemek ve kalacak yeri temin ederiz
daha başka ne gibi istekleriniz var lutfen bana ulaşın
sbd983@yahoo.com

Arkadaşlar özür dileyerekten dağ başında oturmam nedeniyle hava koşullarından oturu gelemiyorum konserinize . Beni bu seferlik mazur gorun :( En kısa zamanda biticem konserinizde haa :) Hatta sole hepberaber bişiler yapıcaz inşallah :) Kendinize cok iyi bakın...

Geri