Alive (Grunge) - Ankara

evet evet konser istiyorum!!! çok özledim Alive'ı, ankarada yaşanan grunge gecelerini, biralarınızı içmeyi=)))
resimler çok tatlı olmuş takdir ettim amcayı
ulaş iyidir yaa paket katlama sanatı falan
alpym hunger strike candır, tektir, adı bile tüylerimi diken diken etmeye yeter...
:elsalla

Uzuuuuun bir süre yokum değerli Alive kardeşlerim, Assos'a gitcem, hayatımın en uzuuuuuun otostop'u beni bekler. Herbirinizi daha bi özlicem. Ama yeni insanlar, farklı çevreler güzel olcak, su ısıtıcm ve kahvemde yanımda, orda gitar da buldum mu...Çok düşünmemek lazım, kafa patlatınca, kötü düşününce kötü olur hep dimi?Herşey olması gerektiği gibi olur düşünmeyelim fazla, bu arada döndüğümde, okullar açıldığında, ben 5. sınıf olucam :). Kocamaaaaaaaaaaaaan bir konser koşuşturma da bekler bizi.

merhabaaa sevgili alive..altınşehir inanılmaz güzel olmuş ellerinize, ağzınıza sağlık.tüylerim diken diken oldu...hadi artık sizi her yerde görmek istiyoruz...piyasayı boş bırakmamak lazım...sonra gürültü kirliliği oluyor malum ;)

:arrow: Katil Vacip özledim yine seni bak toprak çekiyor. Ama çadırdaki şarkıları değil

:arrow: Ezgi hanım ne güzel yazmışsnız, teşekkürler :), ozaman ne yapıyosun, zaten az söylemedin o şarkıyı sen, ama yeni halini de beraber söyleriz belki bi gün yine. Belli mi olur kader:)!!!

saygıdeger alp....bize kısa ankara seyahatimizde evini açtığın yedirdiğn içirdiğin ve saçma sapan sorularıma cevap verdiğin
için çokk teşekkürler:)

bizede bekleriz.he buarada elimde önemli görüntüler var geçmişine dairrrr:) mesela çirkin ördek yavrusu anonsu diiğim ben sana:

bu arada alive başarılar dilimmm ne diiim altın şehirrrr diğim susim:)

Öptüm kocaman...KÜbra.

Aaaa o görüntülere bi ben ulaşamadım. Ama ezgi yollayacak çok merak ediyorum :).

Bu arada ben size çok alışmıştım ya. Her ne kadar evde bir tosurluk rüzgarı essede ben çok huzurluydum :). Kalabalık, muhabbet en güzeli işte.

Bu arada Alive'dan yakında çok deneysel kısacık bir çalışma gelebilir. Herşey bazı şeylere bağlı işte. Neyse şarkıları indirmek isteyenler aşağıdaki adresten indirebiliriler.

http://www.playersparadise.net/player_detail.php?player_id=7565

KONSERR!!!

COLOSSAL PROJECT, ALTERNATİF KONSERLERİ
19 KASIM 2005 CUMARTESİ, DİP müzikhol/bar MİTHATPAŞA CAD. NO: 62

23:00 "DELİ GÖMLEÐİ"
21:45 "KAOTİK"
20:30 "ALIVE"
19:00 "EFLATUN"
17:45 "51 PROMİL"
16:30 "OSİRİS"

GİRİŞ: 5 YTL , KAPI AÇILIŞ: 15:30

(Not: Saat 18:00 dan itibaren mithatpaşa caddesinde otopark sorunu yoktur.)

Ezgiii, Bursa'ya bir türlü nasip olmadı be. Valla ne güzel olcaktı, dünkü konsere de çıkabilseydik ama sınavlar işte. "Altın Şehir" söylerdik :) beraber. Hatta Jam Session yapıp "smile" çalardık. Neyse artık bir dahakine. Bu hafta sınavlara rağmen çıkacaz artık, bizde sıkıldık. Bu senenin ilk konseri. Alive yeniden döner.
Kaldığı yerden devam eder...

bu arada arkadaşlar yeni şarkılar biraz daha değişik oldu. Konser günü çok eğlenceli olcak çünkü "Kaotik Ali ve Deli Gömleği" :)

artık daha çok grunge var,uzun suren playlist çalışmaları sonucunda tea party den tutun the climb a,jeff buckley den tutun ben harper a kadar ,ordan tekrar tea party e kadar çalmak istediğimiz herşeyi çalıyoruz,dinlemek isteyen buyursun cumartesi . . .

pearl jamleri ve besteleri saymıyorum zaten : )))

nokia supersound' a da katıldık bugun itibariyle isteyenler "şavrole" adlı bestemizi oradan dinleyip cumartesi eşlik edebilir bizimle : )

yavuz çetinle aynı kefeye konabilecek bi şarkı olduğunu sanmıyorum..burda milyarlar harcanan bi ŞEROKE'DEN bahsedilmio çünkü..(valla yazılışını bilmediğimden öküz türkçemle yazdım)..
ah keşke gelebilsek de izlesek..size açılış konserinde bol şans arkadaşlar..hepinizi kocaman öpüyorum..kalbim sizinle..

Şarkının Yavuz Çetin'le alakası yok ki pudding kardeş yanlış olmasın aman diyim :) . Bizim "Şavrole" sadece zamanında özel birine yapılmış özel bir şarkı.

Ezgi desteğin için çok sağol. Size de kolay gelsin yeniden başlayan herşeyde.

Geri