Alive (Grunge) - Ankara

Arkadaşlar döndüm. Bir kaç gündür parasızdım. Ev de müziğe verdim kendimi. Tesisatı kurdum. Ulaş hiç kontürüm yok şovalye yi baştan düzenliyorum. Giriş aynı ama chorus u değişicek sanırım bi kaç şey yaptım. gelince karar veririz hep beraber.pazartesi staj a başlıyorum. Bi de ara beni. rock' n coke olayını konuşalım bi aceleeeeeeeeeeeeee.

Bir de Alice in chains in unplugged videolarını buldum bu akşam alıcam. Oyle işte çok sıkılıyom. Satranç oynuyorum kayıt yapıyorum satranç oynuyorum yemek yapıyorum, kayıt yapıyorum tv izlemiyorum....... staj var daha deliricem güzel yorumlar ve eleştiriler için herkese çok teşekkür ederim. Rock topluluğu işi ayyuka çıktı sanırım. Ama el birliği ile sene başında konser düzenleye biliriz. Yeterki isteyelim yaparız bişiler illa topluluğumuzun olmasıgerektiğine inanmıyorum.

Estafurullah erkan o zevk bana ait ;)

alp abim en guzelini yapmışın müziğe vermekle kendini...benim stajım haftaya bitiyor, biter bitmez içime alıcam gitarı, artık anla o derece özledim şerefsizi..Topluluk için acele etme abi daha bi sorun yok ortada..bence türk işi yapıp bizim bastırmamızı bekliyorlar genleri vb onlara her iş gibi bunu da son ana bırakmalarını söylüyor sanırım..ağustos hergün kapılarını çalmak için uygun bi zaman..kafalarını şişirelimde görsünler...bu arada -eğer olmazsa- gayri resmi bi topluluk muhabbeti de hoşuma gitti açıkcası :twisted: yani 20-25 kişilik, birkaç grubun kurduğu, başkan-üye derdinde olmayan ve konser düzenleme amaçlı bi topluluk..neyse..

ulan alp çok özür dilerim abi yaa..staj mıtaj ayağına ilgilenemedim sizinle burda...çooook özür dilerim abi çok mahçup oldum. sen bize yapmazsın dimi abi biz gelsek düzceye?yapmazsın

abim ne demek saçmalama lütfen. Tabi sen düzceye gelsen be ilgilenirdim orası da ayrı :LOL: şaka olum ağlama hemen. Çok güzel efectler buldum okyanus için harika olacak. staj dayım beynim sulandı sabah 8 den beri veri işliyom makina başında öptüm patron gelmeden kaçayım dimi ama bitirdim

Topluluk olur olur olmadı birkaç grup olarak biz belli dönemlerde birşeyler yaparız.. Bunun da izini vs. alınır.. Alp'in de dediği gibi topluluk adı olmasına o kadar da gerek yok..

tabiki de , hatta okulun ilk haftası olabilir belki çok da güzel olur. Ulaş ın söylediklerinede katılıyorum. Ne kadar istediğimizi de göstermemiz lazım sanırım

Yarın da araziye çıkıcaz. Kıpkırmızı bir suratla dolaşabilirim. Bi de çok sıkıcı özlemişim dışarılara çıkıp dolaşmayı gün aşırı içiyom zaten ne olacak sonum ben bilmem. Ama çalışmak zoooooooooooooooor. Çalışan herkese kolay gelsin valla. Ben buna 4 gün dayanamadım zormuş.

gecmis olsun ulascım.benimde haftaya sınavlar bitiyor.ne zaman geliyon buralara.bu arada alp gecen gun bizizde sahneye cıktı,ayrıntıları anlatır kendisi.hadi bye bari . . .

ezgicim öldürüyorlar beni burda.işkence ediyolar. 40 derece sıcakta çalıştırıyorlar. Neyse öyle. vaziyetler çok karışık. Ben karanlık dönemler yaşamaktayım. Hata yapıyorum sanırım neyse burası yeri değil bi ara konuşuruz.

Senin gidişinden belliydi hata yaptığın kuzen :) . Abi bak Ezgi haklı (çaktırma da gidersen haber ver ben de gelecem) Düzce'ye gidelim kız yalnız kalmış bak simitçiler varmış birtek Düzce'de. Bir ara işten güçten kafanı kaldır bak Sabancı çok çalıştı paranın dibine vurdu ne oldu? Kefeninde cep yok :) .

Çalış çalış çalış çalış...
Sonra öl geber.
O zaman hepinize bir şiir armağan ediyorum:

GÜLLER
Sen gülünce güller açar,
Güller solunca üzülürsün.

Üzülme gülüm herkes gibi,
Değişme gülüm herkes gibi,
Sen kendin gibi
Yeter bana
Bu güller kimin umrunda....
ALP

vayyy birden meazii canlandı gozümde.alpim ya sıkma canını sayılı gün çabık geçer.bak kocuman öptüm seni.ee erkek adam ekmegini taştan çıkartırmış.tikkat et kendine...acılar seni yıldırmasın,kendini besteye ver :)

Ya kuzen ben çok düşük bi ihtimal gelemeyebilirim. Yani alcağım para yol parasını geçmezse gelmem zaten. Çünkü staj acayip hırpalıyo. Pazartesi 8:30 da işte olmam gerekiyor. Atılma durumum falan var. :LOL: Çok pis bir koz var ama elimde. Karıştırabilirim ortalığı :twisted: delirtmesinler beni :p . Ya gideriz be n'olcak ben burda klonlanmış füzyonlu armutlarla uğraşıyorum. Kaçmam lazım. Doğuş arıcaktı beni ama aramadı o da ayrı bir olay. Kıllandım biraz.

Değerli grup elemanlarımı benim uls gecen uykuluyken aradın. Biraz tosurlaşmış olabilirim kusura bakma kardeşim. Beste olayında çok yararlı olabilecek biriyle tanıştım sanırım. Hatta ısrar da bulundum. Yan fülüt çalan bir arkdaş geldiğiniz de tanıştırıcam.

Ama durmlar vahim galiba benim açımdan. Çabuk gelin abilerim yeni listeyi oluşturalım kalıplaşmış şarkılara son verme zamanı gelmedimi özledim hepinizi. Kaçacam ankaradan.

Alive ım canlarım benim benim bak kaç ay oldu dinlemeyeli gelin artık buralara , ulen ben sizin verdiğiniz ilk konseri de bilirim heyt be nerden nereye , bak heyecan oldu şimdi sizlere yazmak. Helal olsun hepinize böyle aslanlar gibi göğsümüzü gere gere bizim jenarasyonun en baba grubu olma yolunda en öden koşa koşa gidiyosunuz , yolunuz açık olsun burdan hepinize bol bol başarılar:)

Geri