cicibebe

Aman allahım, sarkıları istersiniz de koymaz mıyız!!! En geç 1 gun icerisinde sarkıları (geçici de olsa) yeni bir adrese koyacagız. Ama sonrasında da yorum yazın ki, biz de bilelim neler olup bittiğini :)

sevgiler, mutlu huzurlu bayramlar...

20093386... :LOL:
Hanginizin numarası bu :)
Benim okul numaram 20093510 idi...
2 seneyi geçti mezun olalı...
Tey tey tey...Ah Başkent ah...

Ya eskiden cicibebe.org vardı galiba, ne oldu ona ?
Hepinize sevgiler, özellikle Erdem'e...

Eveet askerden selamlar! Ne Diyorum be ne zaman asker oldum!??!? Şafak 84!

Asker bunalımını atmak için Cicibebe, okul stresine Cicibebe, kardeş kavgasına kan davasına Cicibebe! Anneler, çocuklar, müzikseverler herkes bilgisayar başına. Zaman Cicibebe şarkıları indirme zamanı.
:) Herkese iyi bayramlar...

qataloq demiş ki:
Başkent Üniversitesinde mi okuyorsunuz?

Evet, şahsen 5 yılda bilgisayar mğhendisliğini bitirdim. Şimdi de aynı yerde yüksek lisans yapıyorum çok lazımmış gibi.

Elvis_is_Dead demiş ki:
20093386...
Hanginizin numarası bu
Benim okul numaram 20093510 idi...
2 seneyi geçti mezun olalı...
Tey tey tey...Ah Başkent ah...

Ya eskiden cicibebe.org vardı galiba, ne oldu ona ?
Hepinize sevgiler, özellikle Erdem'e...

Numara benim lisans eğitiminden kalma numaram :). Cicibebe.org da kapandı (server süresi, domain adı süresinin bitmesi gibi sorunlar). Biz de nedendir bilinmez şimdilik yeniden açmayı düşünmedik.

İlginiz için teşekkür ediyor, yorumlarınızı bekliyoruz...

Evet Engin'den turkrock aracılığıyla haber alıyoruz :) naber lan :D

Bende Başkent te okumuştum bi zamanlar. 4,5 senede İstatistik. Gel gör ki hala olduğum yerde sayıyorum insan olarak. Okumak safi cehaleti alıyomuş demek ki..

Numaram da 20093009 du.. vay be.. süper numara.

Şarkıları koyduğu için Kıvanca da teşekkürler ;)

Herkes numaralrını yazıyor ben de yazayım... 20093516 6 sene iktisatta süründüm...Aslına bakarsanız lokalden hiç çıkmadım...Lokal mezunuyum denebilir...MADLEN hanım'a burdan sevgilerimi yolluyorum ayriyetten...KADOST tayfası olarak cicibebe dinliyoruz kamplarda...
Saygılar...

Ben de Başkent öğrencisiyim. Son sınıftayım. Allahtan bu sene staj var da o mükemmel tıp kantininde zaman geçirmek zorunda değilim.
Buarada şarkıları dinledim. Başarılı gerçekten de...
Başarılarınızın devamını dilerim efenim :D

Atıf MADLEN hanım bekar mı hala? ahahahha..

göktuğ çok sağol, senin bayramın mübarek olsun..

qataloq güzel yorumun için teşekkürler :)

herkese sevgiler eyooaa :D

onun ve diğer 2 şarkımızın yeni hallerinin mixlerini 3 aydır beklediğimizden ötürü koyamadık.. kendileri ömürlü tesislerinde verdikleri mola bitince gelirlerse koyacağız :)

tornado demiş ki:
Atıf MADLEN hanım bekar mı hala? ahahahha..

Madlen bekar ama lokal ölmüş be adamım nerede o eski lokal tayfası...Şu lokalde bi organizasyon yapsak da canlandırsak diyecem ama nerdee herkesin üstüne ölü toprağı serpilmiş sanki uyuz biyer olmuş...Herneyse yeni kayıtları bekliyoruz kasıldık kaldık biraz çabuk...
Saygılar...

Selamlar
1 yaşındayım,bu grubu cok seviyorum,herkes dinlemeli,dalagim büzüldü böbreğim ağladi gerçekten cok basarili bir grup

canbebepn3.jpg

arkadaslar selam size bu 1 yasindaki fakat cicibebeci can bebenin mesajini iletmek istedim
saygilar

Geri