cicibebe

Her zaman sade yapılardan yanayız. Sitemizde bu gorusumuzu yansıtır nitelikte olsun istedik. :)

Bu arada duyduk duymadık demeyin, eger her sey yolunda giderse, bi terslik cıkmazsa onumuzdeki bir ay icinde cicibebe olarak konsere cıkma ihtimalimiz var.

Kesinlesen haberleri ister buradan, isterseniz sitemizden takip edebilirsiniz.

Slm gençler;
Öncelikle Türkiyedeki bilimum izbe grupları arasında inatla mücadele ettiğiniz için sizi kutluyorum. Halkımız her yerde olduğu gibi hak edene değil sikkolara, eziklere değer göstermeye devam ediyor. Neyse bu çabalarınızın kesin bir sonuca varacağına inanıyorum.
Buradan cicibebeyi bilmeyenlere acilen parçalarını indirmelerini ve TSE belgesiyle yetinen sikko gruplar yerine direk ISO 9003 belgesiyle tasdiklenmiş bu grubu dinlemelerini tavsiye ediyorum.

Not: Bu arada siteniz cok güzel olmuş, sade ama profesyonel, kutlarım.

ben sizden kesinleşmeyen bir haber istiyorum, bu aralar bi yerlerde çıkacaktınız, neresi orası?
bide ne zaman olabilir?

yakında biziz diye bi yerde çıkacağız tunalı'da bi bar. tarih bir kaç hafta olarak görünüyor. yarın daha detaylı görüşcez halkla ilişkiler ile. ya.

PS. yorumlar için teşekkürler genç. sert olmuş biraz ama neyse elini korkak alıştırma diyen bizdik zamanında caymayalım :D

Öncelikle şunu söylemek istiyorum kesinlikle gelecekte iyi işler yapabilecek bi grupsunuz. Şarkılarınızı indirdim özellikle yağmur baya iyi olmuş. Web sitenizide ziyaret ettim elinize sağlık sizi herzaman takip edebileceğimiz bi site yaratmışsınız.Sitenizde yer alan ingilizce şarkılarınızıda indirdim indirmeklede kalmadım dinledim.Umarım bütün şarkılarınıza sitenizde yer verirsiniz.

Sevgili Zorkezz ve Krespo, yorumlarınız için ikinize de çok teşekkür ederiz. Böyle moraller olmasa devam edilmez bu ise ama sizin gibi insanların hakkımızdaki olumlu düşünceleri bizi bu yolda yürümeye devam etmeye zorluyor :) .

Konser haberine gelince, hersey çok çok kısa zamanda içerisinde kesinlik kazanacak. Bu kesinleşen tarihleri de hem buradan hem de siteden yayınlayacağız.

Grup olarak konser vermeyi gerçekten çok istiyoruz. Umarız herşey iyi olur, bu gariban grubun da yüzü biraz güler, çıkar aslnalar gibi çalıp ineriz.. :)

Sevgiler.....

İsim cidden hoş olmuş :D Sitenizdeki şarkıları indirdim,umarım en kısa zamanda canlıda da dinleyebilirim sizi.Arada bir eğlenceli müzik iyidir derim zaten :D Başarılar...

Grup ismi ile ilgili yorumlar gerçekten çok mutluluk verici. Zira zamanında çok savaştık bu ismi korumak için, bu söyledikleriniz haklı bir uğurda mücadele verdiğimizi kanıtlar nitelikte :D . Çok saolun!!!

Sevgili Hellhound, şarkıları indirdiğini söyleyen ilk kişilerdensin, bu yüzden çok teşekkürler. Eğer cicibebe.org' dan indirdiyesen onalr ilk demo çalışmamızdandı. Eğer imzamdaki linkten indirdiysen, son demodandır. Hangileri olduğunu söylersen bir de yorum yaparsan inanılmaz mutlu olacağız grupça...

Herkese teşekkürler....

Selam millet!Cicibebe demonuzu dinledim ve olumlu tapkilerin bende oluştuğunu belirteyim dedim...Devamını dileriz...Yolunuz açık , notalarınız bol olsun!...

Artık heralde bütün şarkılarınızı indirdim(5 tane olucak dimi? :D )Anladığım kadarıyla yeni kayıtlarınızda tarz değişikliği yapmışsınız.Yenilerden Brak ve Yağmur yakında diğer insanlardan da duyacağıma inandığım parçalardan...Ama benim en çok beğendiğim Animal oldu, nedeni parçadaki AFI havasından ki ben Afi'yi baya severim.Punk a devam etseydiniz keşke :( Olumsuz bulduğum nokta ise kayıt kalitesi.Detay'da bilemem kaç milyarlık aletler var ama işte...Genel olarak gayet iyi olmuş kayıtlar.Dediğim gibi canlıda da izlersek sizi güzel olur.Yola devam

aman allahım internetten uzak kaldığım sürede mesajlar falan gelmiş allah allah şansımız mı dönüyor nedir?

bize yorum yazan herkese zaman ayırdıkları için ayrı ayrı teşekkürü borç biliriz. çok da resmiyiz yani. öyle.

symmetric corruption(doğru mu yazdım?!), abi punk demişsin önceki tarzımıza ama ben pek kavrayamadım olayı biz punk yaptığımızı düşünmemiştik hiç :D daha çok rock-metal demosu gibiydi bence önceki demo(yani ben megadeth fanıyım punk gitarı diyince içim gıcıklanıyor bi acayip oluyorum) ama isimden dolayı punk grubu olduğumuzu düşünen çok olmuştu o zamanlar. ama yine de beğendiysen bir sorun yok :D indirip dinleme ve yorum yazma zahmetine katlandığın için tekrar çok saol..

isim hakkındaki olumlu yorumlar beni de çok mutlu etti.. sonuçta biz pek karizmatik adamlar değiliz ya da öyle olma çabası içinde değiliz. çok ciddi bir ismimiz olsa içimize sinmezdi herhalde. cicibebe bize hep bu grupta çalmanın ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlan bir isim oldu ve beğenilmesi de hoşumuza gidiyor bu açıdan..

bu arada konser tarihinin 31 ekim olacağı gibi söylentiler dolaşıyor kulaktan kulağa.. son anda bir aksilik çıkar ihtimaliyle kesin konuşmayalım ama böyle bir duyum aldık bilemiyorum yani :roll:

ben de dınlemek ıstıyorum demonuzu eyer yollamak ıstersenız yollayın abı walla ben de yollarım odesırız

Geri