Classic vibe 60s strat ev kullanımı için ampli

Herkese merhaba. Öncelikle blues ve rockn roll müzik tarzını çalmayı sevdiğimi söyleyeyim.
Elimde 10 sene önce paket olarak aldığım daland marka strat ve wasburn baddog bd12 amfi vardı. Uzun süre aradan sonra (evlilik çocuk falan) yeniden çalma istediğim oluştu. Bugün uzun araştırmam sonucu Squier Classic Vibe 60s Strat satın aldım. Evdeki amfiye bağladığımda gitarın keyfi kalmadı tabi ki. Evde yüksek ses açamıyorum, ancak kulaklıkta sevmiyorum. Etrafı rahatsız etmeyecek, gitarıma ve müzik zevkime yakışacak, özellikle clean tonları iyi, Boss Bd2 blues driver pedalımla kullanabileceğim bir ampli arıyorum. Bütçem maks 1500 TL. Bilgi ve yardımlarınıza şimdiden tşk.ler.

Ben olsam 1500 lira bütçeye 2. elde Yamaha THR 5 veya Boss Katana 50 gibi modellere bakardım.
Mesela Ankara'daysanız sahibinden.com'da 1200 liraya bir THR 5 var, şu an için gayet iyi fiyat.
Bütçe biraz daha yüksek olsaydı Boss Katana Air, THR 10 ve THR 10 C'ye de bakın derdim ama fiyat olarak biraz daha yukarılarda geziyorlar.
Vox Adio Air, Ibanez TSA5TVR de aklıma gelen diğer alternatifler, daha öneri gelir zaten.
Tabii en güzeli önerilen modelleri youtube'dan araştırıp listeyi daraltmak, sonra imkan varsa gitarla birlikte gidip denemek .

Herkese merhaba. Öncelikle blues ve rockn roll müzik tarzını çalmayı sevdiğimi söyleyeyim.
Elimde 10 sene önce paket olarak aldığım daland marka strat ve wasburn baddog bd12 amfi vardı. Uzun süre aradan sonra (evlilik çocuk falan) yeniden çalma istediğim oluştu. Bugün uzun araştırmam sonucu Squier Classic Vibe 60s Strat satın aldım. Evdeki amfiye bağladığımda gitarın keyfi kalmadı tabi ki. Evde yüksek ses açamıyorum, ancak kulaklıkta sevmiyorum. Etrafı rahatsız etmeyecek, gitarıma ve müzik zevkime yakışacak, özellikle clean tonları iyi, Boss Bd2 blues driver pedalımla kullanabileceğim bir ampli arıyorum. Bütçem maks 1500 TL. Bilgi ve yardımlarınıza şimdiden tşk.ler.

O fiyat aralığında 2. El lambalı vox ac4 TV tarzı nda Bi amfi size evde yetecektir. Bir araştırın derim

Geri