Pin-up

hiç süper gurup görmesek neyse ....
ya arkadaşlar gereksiz gürültü sonrası iyice artan migreni duydunuz mu :?:
ben geçen hafta pin up konserinde yaşadım...
davulcu kardeşim ya biraz çalmayı öğren yada bu işi bırak ... :!:
vokalist kardeşim böğürmek şarkı söylemek değildir ... :!:

pinup demiş ki:
hasbinallahvenimelveki güzel kardeşim kendi nikimle SignIn olmaya zor vakit buluyorum, niye böle bişeye gerek duyayım, ilaveten kendi hakkımızda yazacak olsam daha bomba şeyler döktürmez miyim "ayşegül hasta oluyorum sana, sen dünyada gördüğüm en süper gitaristsin, en taş hatunsun, b.kunu yiyim" filan yazarım. akıl var mantık var arkadaşlar allaaşkına artık saçmalamayalım, valla topiğin iyice cılkı çıktı. (yazan da çıksın delikanlı gibi ben yzadım desin mevzu kapansın)

neyse konuya dönüyorum İzmir konseri özellikle cumartesi gecesi hastalıklara, yorgunluklara rağmen gene çok coşkulu geçti, bizi yalnız bırakmayan dostlara teşekkürler.

Konser:
4 MAYIS 2005 ÇARŞAMBA günü Pin-up Taksim JazzStop'ta.

Şimdi arkadaşlar,
Yönetici pozisyonundakilerin şöyle bir şansı var ki,
Mesajı gönderen kullanıcının " ip " detaylarını görebiliyorlar. Görebiliyoruz yani. Ve hatta aynı "ip" adresini kullanan diğer kullanıcıları görme şansımız da var. Sistem otomatik olarak döküyor bütün bilgiyi önümüze zaten. Mesela "deeperfly" nick' inin yanındaki "ip" seçeneğine tıklıyoruz ve şu anda kullanmakta olduğu ip adresini ve eğer aynı ip adresiyle farklı kullanıcı hesapları açmışsa onları da görebiliyoruz. Dolayısıyla "Pin- up " hatunları zaten böyle bir şeye tenezzül etmeyecekleri gibi ihtiyaçları da yok.Hele ki, öylesine söylenmiş sözlerle forumu bulandırmanın manası hiç yok. Pin-up a başarılar.

Not: Bu yukarıda yaptığım açıklamanın, farklı kullanıcı hesapları ile foruma katılan arkadaşlara, durumun farkında olduğumuzu bildirmek adına faydalı olacağını düşünüyorum :!:

Pin-Up'a İzmir'de sergiledikleri basarılı performanslarından dolayı In Progress olarak tesekkur ederiz.

En kısa zamanda tekrar bekliyoruz.

Sizi yılbaşı gecesi İzmir-Dungeon da izledim.Süpersiniz.Aynen devam.Bir gün biryerden patlayacaksınız,o anı sabırsızlıkla bekliyorum şahsen.Tebrikler ;)

PIN UP İTÜ'yü salladı arkasından bir de Kemancı'yı salladı gözlerimin önünde aynı gün içerisinde.Ferman bile dayanamadı çıktı şarkı söyledi bu nadide müzisyen kızlarımızla.
Valla böyle performans her grubun başına :)

Sevgiler

İTÜ konseri süperdi performans açısından ama bize yetti mi :?: Yetmedi :!: Kemancı ilaç gibi geldi,çoooookk eğlendik :p

Ilgın'cık:SüÜpPpPerdin :!:Elem tere fiş,kem gözler ŞİŞ :!: :yaratik

Ayşegül'cük:Saygım sonsuz ;) Bide :arrow: Ayşe :!: gül :!:

Ezgi'cik: 8O Sarı ;)

Özlemc'cimm:Ellerine sağlık diyeceğim ama eksik olacak.O zaman elem tere fet,kem gözlere baget :mrgreen: (Vanilya) :deli

şahsen pek hoşlanmadıım
2-3 kere izledikten sora sürekli aynı şeyleri yapıo bunnar paso aynı şarkılar onnda da olmamış yıldızınız parlasın dedirten şahsiyetler topluluu

berryblue demiş ki:
şahsen pek hoşlanmadıım
2-3 kere izledikten sora sürekli aynı şeyleri yapıo bunnar paso aynı şarkılar onnda da olmamış yıldızınız parlasın dedirten şahsiyetler topluluu

Hem hoşlanmıyosun hem de iki,üç kere gidiyosun yada iki,üç kere gidiyosun bakıyosunki aynı şarkıları söylüyolar,hoşlanmıyosun.Ne öneriyosun peki?Ne söylesinler?
Bence şarkıları değiştirseler bile sıkılacakmışsın gibi geliyo.
Dur yaa senin sıkılmaman için bişeyler bulacağım.Hımm mesela araya skeç falan attırsınlar.Bascı arkadaş çok iyi yaşlı taklidi yapıyo mesela.Başka ne olabilir?Heh!Yada,davulu çalan arkadaş bir yandan davul çalarken diğer taraftanda dolarla euronun iniş çıkşlarını belirten pankartlarla bizi bilgilendirse nasıl olur?Yada vokal arkadaş her hafta sonu çıktıkları mekanda sayısalın sonuçlarını belirli zaman aralıklarıyla(Daha heyecanlı olur)açıklasa?Yada Elektrocu arkadaşta şarkı aralarındaki o boşlukta ingilizce kelimeleri bize cümle içinde kullandırıp beşer kere toplu halde söyletse?Nasıl olur?

Cuma ve cumartesiyle ilgili bi iki şey söylicem.Cuma günü Ankara Gazi Üniversitesi Eczacılık fakültesinde yaşanan rezaleti hatırlamak bile istemiyorum.Ama gelen insanlardan sahneye çıkamadığımız için özür diliyoruz..Koskoca tesisata sen evde kullandığın 3 lü pirizle elektirik yollamaya çalışırsan o priz 4 kere değiştirilir(bknz:ısrarla aynı tarz piriz kullanılıyor)alevlerde çıkar..tesisatta yanaaarrr!!! o dangalak adam(başta Levent abi dedik adam yerine aldık) düğün tesisatçısı galiba bilmiyorum gitarın sesini açarmısın Levent abi dediğimde sen ne anlasın demiştir ve ben onu orda ..... neyse yetkililer olaya el koymuştur ama o ellerinde bi faydası olmamıştır.Ayrıca şahıs biz ordan ayrılana kdr ısrarla o şimdi asker canı neler ister şarkısını çalmış.Abi sen napıyosun bu rock konseri dememize rağmen üstüne bide ebru gündeşleri serdar ortaçları dayamıştır..Kırk yıl düşünsem Ankarada bir üniversitede böyle şeyler yaşayacağımı düşünmezdim. :x Hadi bizim gibi amatör bi grub bu tarz şeyler yaşayabilir,yaşanmaması dileğiyle. Ama Moğollara burda yapılmış çok büyük saygısızlık vardır kanımca..Hepsinin ellerinden öpüyoruz..
Sadece Grup 42 sahneye çıkmış ve sahnedeyken 5 kere elektrik gitmiştir..Diğer gruplar bu rezaleti görünce pılımızı pırtımızı toplayıp uzaklaşmışızdır dır dır...,Tesisatın dandikliğininde şöyle bir üstünden geçeyim.. :x
Sabah 8:00 da yola koyulduk 14:00 da Ankaradaydık ve gece 2:00 da Çanakkaleye doğru Yolgezer ile yollara çıktık..Kendi aletlerimizi yerleştirme dışında 12 saat boyunca kahve içip ,(kendi adıma konuşim Cahit abiyle bulmaca çözdük...tabi o benim çözemediklerimi çözdü ;) ) Bu kdr boş geçen bi gün için organizatörlere saygılaarr larrr larr..
Pin-up için o gün yaşanmış en önemli şey Moğollar la sohpetlerimiz oldumuştur.
iyi birer arkadaş olduk sanırım..

14 Mart cumartesi
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 10.Bahar Şenliğiiiİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bilmiyorum kaç insan bizim için geldi ama 7000 veya 8000 kişi vardı sanırım ...Ben hayatımda böyle konser görmedim yaşamadım..Ufuğa kdr uzanan o elleri unutmicam,o sıcaklığı..
Herkeze teker teker teşekkürler..sanırım hep birlikte çok eylendik..
Ankara vukuatından sonra cennete düşmüş gibiydik.ı..Umarız seneye albümümüzle yine ordayız..
Çanakkaleeee!!!!
Olleeyyy Olleeyy Olleyyy!!
:D

Geri