Pin-up

15 Ekim 2005
Rammstein Tribute Band (Feuerengel) & Pin-up
Balans Music & Performance Hall da GERÇEKLEŞİCEK
KONSER İPTAL OLMUŞTUR.

Alkışlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Ankarada başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle...

PIN UP

tek şarkılarını biliyorum oda cover kırıcanmı belimi ama şuna eminim şarkıyı yerin dibinden göklere çıkarmışlar.. tebrik ederim doğrusu çok güzel bir grup..

bende bi çeksene eliniyi biliyorum arada çek çek çek s*ktir git diyip bi gitar sesi geliyooya eheuehe orası güzel! ;)

birde olaylı umit besen coverları var |

i love you i love you
do you love me yes
i do

sonunda da metallica bize bu şarkıyı coverladığımız için şükranlarını sundu diyor :D

maresalx demiş ki:
birde olaylı umit besen coverları var |

i love you i love you
do you love me yes
i do

sonunda da metallica bize bu şarkıyı coverladığımız için şükranlarını sundu diyor :D

dediğin mp3leri indirebileceğim link verebilirmisin?

selam s.o.s grubundan soner ben (izmir).her seferinde ayrı tad alıyorum izlerken,,özleme slm bornovadan ve dungeondan...eyvallah,..

allanpoe demiş ki:
desteklenmesi gereken bir gruptur kendileri.

yagmur(maNga)

kesinlikle katılıyorum ankara şebnem ferah konserinde sonunu yakalayarak da olsa dinledim canlı canlı ve artık ALBÜM istiyoruz pinup dan bomba gibi geleceklerine eminiz ama albüm de olmalı artık... kendi besteleri sözleriyle ılgının, özlem, ezgi ve ayşegülün en şeker ve çılgın halleriyle devamlı dinlenebilmelerini klipleri olmasını istiyorum ve yine ALBÜÜÜÜÜÜMMMMM diormmmmm.... ;)

Ben Pin-Up ı gerçekten çok seviyorum ve destekliyorum yani eğlenceliler coverlarını seviyorum canlıda izleme fırsatı buldum... Bence bu ülke adına güsel şeler yapıyolar böyle insalara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ve abartmıyorum ama kızlar acaba hardcore yapabilirmi? Ve Tarz olarak HEPSİ grubunumu örnek alıyosunuz=))))ehuehuehe ya o insanara bile albüm yaptılar bizim Pin-Up henü raflardkai yerini almadı POP dan nefret ediyorum...=)

Geri