Pin-up

Şu anda İstanbulda bir konser programı gözükmüyor.Ama ileriki tarihlerde olabilir.Forumları takip ederek öğrenebilirsiniz.
Pin-Up
11 kasım
Bursa Çaçaron Konseri

PIN-UP

psykhe demiş ki:
çok gereksiz bir grup keşke hiç olmasalarmış nerden tanışıp karar vermişler sonuç olarak tez zamanda dağılsınlar

Bu ne biçim bir yorumdur. Böyle eleştiriler yüzünden ( eleştiri denilirse ) yeni sağlam olabilecek bir sürü şey kaybediliyor. Eleştiri yapıcaksan bir eksik gördüğün birşeylerini söyle ki sağlam bir grup olmaları için senin de bir payın olsun. Bence kısa zamanda yükseliceklerine eminim. öyle ki gayet zekice davranıp kırıcan mı belimiyi coverlamışlar. aslının çıktığı zaman bile oldukça konuşulan bu parça coverı çıktığında eminim yine çok konuşulacaktır.

Kırıcanmı belimi iyi hoş parça ama tek parça üzerinden tutunmak oldukça zor. bu yüzden albüm çıkana kadar. demolarını dinleyicileriyle palaşmalılar. yoksa iyi yükselirler ama düşüşü de bir hayli hzılı olur.

herkesi bekliyoruz.....

pinup3-8.jpg

alanya pin-up diye sallanıo ilk olarak 5 ay önce bi cafeye bi cd çekip götürdüm içinde pin-up'ın yer aldıgı sonra burada bir kırcan mı belimi furyası başladı....hakkınızca çok soru yöneldiyorlar bende int. sitenizden şimdiye kadarını yanıtlamaya çalıştım ama artık tek şarkınız kesmiyo bi demonuz falan varsa yollasanız bi şekilde bir irtibata geçelim çünkü amatör demek de gelmiyo içimden sizin için ama müzigi profesyonelce yapan insanlara elimden geldigince destek vermek az da olsa bu destek önemli benim için...aynı şekilde melotonin de burada çok tuttu......

Mask demiş ki:
Kırıcanmı belimi iyi hoş parça ama tek parça üzerinden tutunmak oldukça zor. bu yüzden albüm çıkana kadar. demolarını dinleyicileriyle palaşmalılar. yoksa iyi yükselirler ama düşüşü de bir hayli hzılı olur.

Albümden önce demo tarzı bişeyler yayımlamayı düşünmediklerini söylemişlerdi , bu konuda da gayet kararlı gibi görünüyorlar. Kesin bişey bilmesem de, albüme fazla zaman kalmadığını düşünüyorum, yakında haberi gelir zaten.

Ben asıl albümden sonraki ilk konseri merak ediyorum, kendi şarkılarını dinlemek daha da zevkli olur sanırım.

RenaL demiş ki:
Mask demiş ki:

Albümden önce demo tarzı bişeyler yayımlamayı düşünmediklerini söylemişlerdi , bu konuda da gayet kararlı gibi görünüyorlar.

Bende kararlılıklarının sebebini arıyorum. Bana kalırsa bi demo üzerindeki ''kız grubu ne olcak'' önyargısını kaldırabilir. Demo yapılıp nete sürülmesi daha çok tanınmalarına neden olur.

ya ilgilensenize forumunuzla bir şey yazdık dimi insan evladı cevaplar önemli herhalde
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

metallica size hala şükranlarını sunuyor mu ezgi ?
hehehe ;) harikasınız bu arada Cacaron'da maşallah iyi atağa kalktı,helal :)
i love you i love youuuuuuuuuu
do you love me yes i doooooooo
arkadahşlay metalika bise şükranlayını sunduu yaaa :D

Mask demiş ki:
RenaL demiş ki:
Albümden önce demo tarzı bişeyler yayımlamayı düşünmediklerini söylemişlerdi , bu konuda da gayet kararlı gibi görünüyorlar.

Ben de kararlılıklarının sebebini arıyorum. Bana kalırsa bi demo üzerindeki ''kız grubu ne olcak'' önyargısını kaldırabilir. Demo yapılıp nete sürülmesi daha çok tanınmalarına neden olur.

5-6 sayfa önce sebebini açıklamıştılar, bakınız: http://www.turkrock.com/post564632.html#564632

özlem hani geliodu albüm,nerde..yapın artık şunu ya zaten gelmiosunuz ismiree kırcan mı belini dinleye dinleye bi hal olduk :) performanslarınızı anlatıolar canım sıkılıo,bukadar da ii olmayın canım ne bu??dinleyemiyoruz ballandıra ballandıra anlatıolar yazık bizede dimi ama..
öle yani balım albümü beklemekteyiz büyük bir mutluluk ve azimle..

Geri