Pin-up

Biraz düşünceli olmak lazım,ben keyiflerinden forumla ilgilenmediklerini zannetmiyorum.Mutlaka geçerli bir sebepleri vardır örneğin bize yepyeni şarkılarla,coverlarla dönmek gibi..Yoğunlardır,anlayışlı olmak lazım,her koşulda destek vermek lazım.
Kızlar çok çok çok seviyoruz sizleri..Ayşe'yle yepyeni başarılara imza atarsınız inşallah!
Sevgiler..

Canlı performanslar müthiş gerçekten insanı çosturan bi grup,gitarist arkadaşı sonuna kadar desteklerim,çok iyi işler sevindirici.Ama artık bunlar yetmiyo daha fazlasını hak ediyoruz Istanbul dışındaki dinleyicilerinizide düşünün.Artık bi albüm ulaşşa nasıl olur!Başarılar herşey gönlünüzce olsun biraz ses verin....... :LOL:

haber veren arkadaş sağolsun =)

resmi sitede de görebilirsiniz forum açıldı, sorulara cevap vermek için ziyaret edecekler.

bekliyoruz =)

hadi be cvap mı verceklermiş haspalarım...versinler bakalımmm :evil:
beyinlerine serotonin mi salgılanmış ne iş cevap vercekler kaçıınn kıyamet geliyoooo :evil: ;)
versinler bakalım daha verecekleri çok sey olcak aamman yanlış anlaşılmasın izmirde bir konser ooze ya da dungeon ya da öte beri...

KÜTAHYADA KÖTÜ Bİ TANIŞMA YAŞADIM:(

voodoo barda biraz kaçırmışım içkiyi ezginin pın-up grubunda olduğunu bile bilmiyorum..öylesine tanışmak istedim..valla ne konuştuğumuda hatırlamıyorum:) sonradan kuzeni serkan söledi..o benim kuzenimdi sulandın kuzenime diye((bu arada ben kız oluyorum))....neyse...serkanla güsel bi olympos macerası yaşadık...herşey için saol bu arada serkan..:)) kütahyada pın-up'ı tekrar görmek isterim...ne kadar iğrenç bi şehir olsada!

ben burdan türk gençligine seslenmek istiyorum ya pin up ı izmire getirirsiniz ya da ben onların yanına giderim :LOL:

----------------------------------------------------------------
birden çıktım ooze dan kusa kusa gittim dungeon a
acı acı sövdüm sonra düşüncemi kırbaçlayan yılmaza :x :LOL:

Geri