Pin-up

anger_is_a_gift eskişehir konserinde warmıydın bilmiorum ama konserde sol tarafada doğru bi yığılma wardı. esginin olduu tarafa yani yasık ayşegülün önü boş kaldı:)) euheuehu sona öndeki moloz yığınları monitörleri sallayıp aynı anda headbang e fln başladılar sona öküsün biride mikrofon ayaklıını ezginin azına yapıştırdı. eskişehir pin-up için tehlikeli olmaya başladı önümüsdeki konserde sahneye koruma görevlisi konulcak büük ihtimalle en iisi olur bence. önümüsdeki konserden sağlam çıkarlarsa bi süre daha dinleris:)

En son eskisehir hayal konseri cook ii di.anktan arkadaslar da gelmisti ii oldu onlar iicin de.hersey ii di de ama kucuk bi kaza oldu biz saptırken mikrofon ezgiye geldi.
Bayagi acıdı galiba.ameliyat ta olmussun :(
insallah simdi bi sey yoktur kusura bakmaa....
kendinize ii bakin Anadolu rock kulubu ve Ogu rock kulubu
[/i]

Selem Pin Up ben Sanem..Vodoo'da dinledim sizi.Yaa gayet iyiydiniz.Tebrik ediyorum.Basçınızın(Ezgi)doğum günüymüş,iyiki doğmuş.. :D

Kircan mı belumu dışında ne canlı ne de banttan dinleyemedim sizi ama sansasyonel grup olduğunuz kesin. 80630.com müzik forumu birbirine girdi sayenizde :D

Sevgiler&başarılar..

Müzik forumunda en iyi ve en kötü amatör rock grubu muhabbetleri dönüyor da. Baya kulağınızı çınlatmışlar :LOL:
İmparatorluk güçleri baya sıkı saldırıyor ama sempatizanlarınızın pes etmeye niyeti yok gibi.

Efendime söylüyüm pinupı ilk şu şekilde duydum: Abi uff ezgi diye bir kız var... gerisi malum, müzikten bahseden olmadı.Neyse çaldıgınız parçalara baktım bomba gerçekten. Sadede gelelim Ankaraya gelecekmi bir daha pinup.? Gelecek tabi ne zaman gelecek ?Ha birde burda güzel kızlar diye size iltifat eden bazı kardeşlere, bazı harbi yavşak(pinup kızlarına asılmıyor gözüken ama içi giden) GRUP üyeleri tepki gösteriyolar cool takılıolar neyse. Anlayan anladı sorumu cevaplarsınız bedbaht olurum.

Geri