Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

CedriX demiş ki:
bu film cidden Ashton Kutcher yerine daha begenilen bi oyuncu olsaydi klasik filmler arasina girmisti benden söylemesi Ashton Kutcher cok nefret ediliyo ama cok iyi is yapmis bu filmde...

ya cedrix anlamadıö ashton kutcher'dean nefret mi ediliyo??

olurmu yaa? Amerika ashton'a hasta.Ashton yerine bence Colin Farell bu filme giderdi... :roll:

Mikado demiş ki:
CedriX demiş ki:
bu film cidden Ashton Kutcher yerine daha begenilen bi oyuncu olsaydi klasik filmler arasina girmisti benden söylemesi Ashton Kutcher cok nefret ediliyo ama cok iyi is yapmis bu filmde...

ya cedrix anlamadıö ashton kutcher'dean nefret mi ediliyo??

olurmu yaa? Amerika ashton'a hasta.Ashton yerine bence Colin Farell bu filme giderdi... :roll:

haha Ashton a genc kizlar hasta gerisi nefret eder oyuncularda dahil olmak uzere pek sevilen bi adam degil özellikle Demi Moore la iliskisi olmasi daha cok negatif davranilmasina neden oluyo yani oyunculugunu begenmez cogu insan nedense ama bu filmde biraz kanitlamis kendisini kendisini sevmeyenler olmasaydi cok daha buyuk yerlerde olurdu bu film...

filmi izleyemedim ya kahretsin..cok izleme istiyordum..burda sadecde 2 hafta boyunca gösterdiler filmi..ya olamaz ya...sacma sacma filmler aylrca gösterimde olur bu...üff...

Cedrix haklisin..Ashton Kutcher fazla sevilmiyor (ben dahil)...Dude where`s my car gibi filmlerde oynayan birinide sevmek biraz zor oluyor:))

directors cut un sonunuda gördum baya dandik ama söylemeyim directors cut i izleyenler icin bozmayim filmin sonunu ama simdi ben netten cikiyorum bu aksam buraya yazmami isteyenler yazsin yarin sabah bakar aciklarim o sonuda :D

CedriX demiş ki:
directors cut un sonunuda gördum baya dandik ama söylemeyim directors cut i izleyenler icin bozmayim filmin sonunu ama simdi ben netten cikiyorum bu aksam buraya yazmami isteyenler yazsin yarin sabah bakar aciklarim o sonuda :D

cedrix merak ettim bi yazda öğrenelim nasılmış director's cut...bu arada bence ashton kutcher çok iyi gitmiş bu role...ondan iyisi olmazdı bana göre...konu ve işleniş olarak son zamanlarda izlediğim en iyi film....

jimmykidd demiş ki:
CedriX demiş ki:

cedrix merak ettim bi yazda öğrenelim nasılmış director's cut...bu arada bence ashton kutcher çok iyi gitmiş bu role...ondan iyisi olmazdı bana göre...konu ve işleniş olarak son zamanlarda izlediğim en iyi film....

bak yaziyoyrum görmek istemeyenler okumasin berbat bi son...

adam yolculuk yaparken yanlis zamana gidiyo ve annesinin karnina geliyo yine ve orda bgularak öluyo böyle bi son bence sinemada cikan sonu daha iyi :D

cedrix yalnız bi çelişki var...adam günlüğünden okuduğu dönemlere geri dönüyo....günlüğü de doktoru yazmasını öneriyor hatırlarsan 9-10 yaşlarında falan...yani bu yaşlardan öncesine dönebilmesi filmin mantığına uygun değil...

jimmykidd demiş ki:
cedrix yalnız bi çelişki var...adam günlüğünden okuduğu dönemlere geri dönüyo....günlüğü de doktoru yazmasını öneriyor hatırlarsan 9-10 yaşlarında falan...yani bu yaşlardan öncesine dönebilmesi filmin mantığına uygun değil...

ama bak hatirlarsan sonradan bi zaman yazmis gibi yazipta gidebiliyo bunu hatta filmin bi yerinde yapiyo zaten dikkat edersen...

CedriX demiş ki:
ama bak hatirlarsan sonradan bi zaman yazmis gibi yazipta gidebiliyo bunu hatta filmin bi yerinde yapiyo zaten dikkat edersen...

aslında haklısın ama bebekken bi hatırası olması imkansız.tabi bunu kağıda yazıp geçmişe dönmesi de imkansız oluyo bu durumda.ne dersin?

jimmykidd demiş ki:
CedriX demiş ki:

aslında haklısın ama bebekken bi hatırası olması imkansız.tabi bunu kağıda yazıp geçmişe dönmesi de imkansız oluyo bu durumda.ne dersin?

adamin hatirasi olmasi zorunda degil uyduradabilir bu durumda var ben izlemedim herhalde yanlislik yapiyoda o kadar geriye gidiyo yani izliyim daha detayli aciklarim...

berbat bi film...
sırf burada başlığı açılmış, insanlar sayfalar dolusu yazmış diye gittim DivX aldım.
işin tekniği, efekti, oyunculuğu cartıcurtu.... abi konu iyi işlenemedikten sonra gerisinin bi önemi kalmıyor ki...
aslında çok etkileyici başladı, iyi de gidiyordu ancak bi süre sonra aynı yerde döndü durdu. etkileyici bir konu seçilmiş ama sonunu getirememişler, bağlayamamışlar, saçmalamışlar...
sevmedim işte, çok kötüydü.
bence diye eklememe gerek var mı?

kim oynarsa oynasın film mükemmel olmuş konusu
çok ilginç daha önce buna benzer bir konu işlendiğini hatırlamıyorum! izlemekten hiç sıkılmayacağım flimlerden biri!

İzlerken stres olduğum tek film buydu heralde.herşeyin başa donup sonra zıt bi yöne gitmesi filmin sonuna gelene kadar uyuz etti.guzel filmdi o ayrı ama sanki ben bunu daha önce izlemiştim ....> (bkz:Donnie Darko)...

Geri