Butterfly Effect / Kelebek Etkisi I-II

ilk başta kafamı allak bullak eden fakat sonuyla büyülenip uzun süre etksinden kurtulamadığım ve gerçekten beğendiğim nadide filmlerden biri..

İnanılmaz bir film.Bence bir başyapıt.Geçmişteki yapacağım en ufak bir değişikliğin gelecekte ne kötü sonuçlara yol açıcağını çok güzel anlatıyor.Bazen derim kendime keşke sunu şöyle yapmasaydım,bunu böyle yapsaydım diye.Ama bu filmi izledikten sonra şükrediyom halime.

2 kere sinemada,4 defa Efve dvd de izLedim..İnanın bana izledikçe filmdeki büyü ortadan kalktı onun yerini filmdeki bağlantı kopuklukları almaya başladı...Çok izlememenizi tavsiye ederim! Ama kUtcher mükemmel...!

Hareket bakımından güzeldi film, yani çok sıkılmadan izleyebilmiştim en azından,ama bir yandan da korkutucu yanları vardı filmin doğal olarak; insanın sinirlerini bozan bir yanı yok değil yani..Bir bakıyor kolu yok falan filan işte....

Ben çok beğendim filmi. Bırak dağınık kalsın hesabı, yani "zamanı geri alma" konusunun saçmalığını bir yana bırakın, eğer alabilseydiniz belki mükemmel olmayacaktı diyor film bence...
Stop Crying Your Heart Out yeter ya filmi sevmiyorsanız bile :)

ben butterfly effect'in iki farklı sonunu izledim bi sinemadaki verilen versiyonu bide verilmeyen versiyonunu... bence sinemalara verilmeyen versiyonu beni daha çok etkiledi çünkü sinemadaki versiyonu daha mutlu bitiyor o yönden beğenmedim... :bilmem :bilmem :bilmem diğer sonunu izleyenler bana hak verir... ama flim genel olarak hoşuma gitti :alkıs :alkıs :alkıs

abi nasi ya? farkli sonu olan hangisi olmayan hangisi? benim izledigimde eleman gunlukleri yakiyo bikac sene sonrada hatun yanindan geciyo ikiside donup bakiyo ve yollarina devam ediyolar.. digeri nasi bitiyo? bu arada film felaket etkisinde kaldigim filmlerdendir.. donnie darko ya ya bayag benzio..

AlfaHeliX demiş ki:
abi nasi ya? farkli sonu olan hangisi olmayan hangisi? benim izledigimde eleman gunlukleri yakiyo bikac sene sonrada hatun yanindan geciyo ikiside donup bakiyo ve yollarina devam ediyolar.. digeri nasi bitiyo? bu arada film felaket etkisinde kaldigim filmlerdendir.. donnie darko ya ya bayag benzio..

Abicim bi filmin mutlu sonla biten bölümü var o sinemaya verilen kısmı bide verilmeyen kötü sonu var.... bu kötü sonda herif pröjektörden annesinin doğum yaptığı esnaya gidiyo.. annesinin karnında göbek bağıyla kendisini orda kendini öldürüyo... daha sonra çocuk yapmıyolar ve babasının öyle yetenekleri ortaya çıkmıyo... kızda başka bi herifle evlaniyo.. bu kötü son :!: :!: :!:

DooBeR demiş ki:
bu kötü sonu nerde isledin kine?

bu kötü sonu internet üzerinden bulabilirsin sanırım daha önce bi arkadaş daha vermişti sanırım... ''emule,ares,dc++ vb. bi programın varsa çok rahat bulursun'' 'Mikado' demişti... ama bana bi arkadaş divxini getirdi ordan izledim....

Kelebek Etkisi (Butterfly Effect)

ooooww bence harika bir filim biryerlerden kaçırın veya korsanını alın hiç farketmez ama o filmi edinin derim ben amerikan sinemasının değişik birşeyler üretemediği dönemlerde konu bakımından harika bir film çok başarılı öhöömmm :cry:

Geri