Guitar Player Dergisi

'Elektro Gitarlar' forumunda GNR79 tarafından 13 Şubat 2008 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar sanırım artık guitar player veya guitarist tarzı yabancı kaynaklı gitar dergileri Türkiye ye gelmiyor veya benim sorduğum yerlerde yok.Bana İstanbul içinde satan veya eski sayılarını bulunduran yerler nerelerdir söylermisiniz.

2. kitapçıların aylık dergi vs yayın reyonlarında var gördüğüm kadarıyla... ayrıca eski sayılırını da görüyorum kadıkoyde akmarın üst sokağında..

3. kadıköyde nezih kitabevine her ay geldiğini biliyorum.ancak 1 yada 2 tane oluyor sürekli takip etmek lazım.

al capone nin dediği gibi akmarın üst sokağındaki sahaflarda da 3 4 ayda bir toplu şekilde bulmak mümkün toplu derken 3,4 sayı birden oluyor...

4. Kadıköy Çarşısı,Whisky'nin davulcusunun dükkanında olabilir.

5. Guitar playerı biliyorum geçen sordum d&r ana merkeze 8 tanemi ne geliyormuş 25 ytl hem yol hem para deymez bence ters yerdeydi çünkü

6. Kadıköy Nezih'te oluyo Guitarist ama fiyatı 30 lira falan olduğu için pek uygun değil. Yine Nezih'in oralarda sahaflar var, onlarda bi-iki ay eski sayıları satılıyo, ben arada bi alıyorum 7-8 liraya, zaten güncel olmasının pek bi önemi yok sanırım..

7. Bende eski sayıları var, satabilirim ilgilenirsen. =)

8. eski sayılarından 3-4 tane bendede var...
    Total Guitar Guitartechniques
    dergileri var..hepsi cd li güzel dergiler...

9. Dağıtımını Dünya Yayıncılık yapıyor. İstanbul Beyoğlu ve Bebek'te birer mağazaları var ayrıca Remzi kitabevlerinin çoğunda var. Ben Remzi Akmerkez, Nişantaşı veya Kanyon'da genelde Guitarist, Guitar Player, Guitar Techniques her ay buluyorum. Yakın zamana kadar Guitar World de geliyordu ama sanırım onu kestiler. Ayrıca Metal Hammer, Rock Sound ve Kerrang gibi müzik dergileri de saydığım yerlerde her ay bulunuyor.

10. Eyw..dün remzi kitabevinde guitarist ve guitar player ın bu ayki sayılarını da buldum..teşekkür ederim

11. taksıme gırerken taksım sahnesı war sımdı kapandı ama onun yanında bı kırtasıye gıbı bısey war butun gıtar dergılerını satıo..

12. taksim megavizyon dan almıştım bir kere guitarplayer... oraya da geliyor sanırım bir kontrol edersin.

13. Remzi Kitabevi'nde fiyatları ne kadar acaba güncel sayıların?

14. G player ve G tech arkasına baktım şu anda 23-24 TL civarında
    Guitarist kolayımda yok bakamadım ama sanırım biraz daha pahalı - 30 olabilir sanki

15. Yine en iyisi sahaflar gibi bir-iki ay eski sayısını 7-8 liraya satıyorlar..

Bu Sayfayı Paylaş