Blackstar HT 60 soloist vs Blackstar HT 60 metal vs Marshall DSL 40C vs HT Club

Yaklaşık 5000 TL civarı bütçe ile bu amfilere bakıyorum. Kullanan, elinden geçmiş arkadaşlar varsa yorumlarını almak isterim. Kronik problemleri var mi? Sound olarak soloisti beğendim açıkçası. Ancak 2x12 olması nedeniyle metal versiyonu tercih edebilirim. Marshallın tonları daha karakteristik geliyor. Bir süre sonra sıkar no diye düşünüyorum.

merhaba bahsettiğin 4 amfiyide kullandım. ht60 metal hariç :) hemen hemen hepsi aynı karakterde dsl40c marshall karaketirini tam olarak yansıtır. tarz olarak ne çalışıyorusun bilmiyorum ama blackstarlar her yola gidecek bir amfi. sana tavsiyem bahsettiğin amfilerden ht60 ları eleyip :) marshall dsl 40c ve blackstar ht40 clup vintage pro arasında seçim yapman. bakıldığındada şuan kadıkköy vox studyo ilhanda 3000 TL var. onu alıp kalan 2000 tl ilede birkaç pedal alabilirsin. son olarak 2x12 kabin düşünüyorsun . söyle bir durum var ben gencim taşırım 30 kilo bana koymaz diyorsan al :) onun dışında 1x12 ev ve sahne için oldukca ideal boşa hamallık etme derim. son olarak kolon olarak ht60 seventy 80 kolon varken ht40 club da vintage 30 kolon var oda ekstra bir artı.

Geri