Two and a half Men

'Forum Meydanı' forumunda Wayfaerer tarafından 9 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. İzlediğim en iyi komedi dizisi başrolde müfreze filminden tanıdığımız Charlie Sheen var kesinlikle bağımlılık yapan bir dizi başka izleyenler de varsa burdan konuşabiliriz

2. cnbc-e de takip ettiğim 2-3 diziden biri (eskiden according to jim vardı ne güzeldi).gerçekten sağlam bir dizi yapıyolar.Akıllıca yazılıyor senaryolar.Çarli'nin yaşam tarzı da süper ya.En çok da içinde çarli,alan ve annelerinin bulunduğu bu 3'lünün sahneleri baya komedi oluyor.

3. evet ayrıca jake in sorduğu sorular alanın ve çarlinin cevapları da baya komedi oluor.

4. ordaki ev temzliği yapan hatunun hiç ev işi yaptıını görmedim... bide enrike iglesyas(okunduğu gibi) ın olduğu bölüm süperdi...

5. ilk sezonunda izlememiştim,sonra yazın tekrarlarında izleyip beğendim. Amerika da 5.sezon oynuyor.

6. çok severim ufaklığın performansı şaşırtıcı gerçeken

7. bayada büyüdü kerata :)

8. Bence orta karar bir dizi, diyaloglarını pek de yaratıcı bulmuyorum. According to Jim çok daha güzel geliyordu bana mesela.

9. charlie sheen diziyi tek başına götürüyor,
    başka bir numara yok.

10. Kardeşi rolündeki oyuncu da iyi. Hakkını yememek lazım.

11. Bence dizideki herkes rolünü gayet iyi kotarıyor. Jake süper, Charlie Sheen'in kardeşi rolündeki Jon Cryer hakkında tiyatrodan gelme çok önemli bir oyuncu diye okumuştum cnbc-e dergide, ki zaten dizideki performansından belli. Berta'nın bölümlerinde ayrı yarılmaca.. Evelyn, Rose vs. hepsini başarılı buluyorum ben şahsen. Hatta Charlie Sheen'i çok sevmeme rağmen, aralarındaki en kötü oyuncu o bile olabilir. :lol:

12. tam olarak hangi günler,hangi saate çıktığını bilmiyorum ama denk geldikçe izliyorum.ev arkadaşlarım önce trip yapıyor ama birazını izledikten sonra onlar da bayılıyor.bu arada,ilk defa charli elindeki kızı enrique iglesias'a kaptırmıştı.harika bir bölümdü.

13. dizi sırf jake icin bile izlenir

14. 4 ve 5 . sezonlarda jake biraz ortadan kayboldu gibime geldi fazla çıkmıyo ortaya eskiden rolü daha fazla olurdu

15. kesinlikle. çocuktaki aptallık insanı kendine hayran bırakıcak türden. :D

bi bölümde kimin nesi olduğunu bilmediğim jake'in yaşında bi kız vardı. kız jake'e rujunun çilekli olduğunu söyleyip jake'e tadına bakmasını söylüyodu. ve gözlerini kapatıp jake'e yaklaşıyodu . Saj Jake ise kızın dudaklarına yapışmak yerine parmağını kızın dudağına sürüp öyle tadına bakıyodu . :D :D

bu kadar mallık hiç görmedim ben hayatımda :D

Enrique Iglesias'ın oynadığı bölümüde hiç unutmam.Charlie kıskançlıktan delirmişti. :D

16. son bölümler iyice komikleşdi dizi özellikle jake ön plana
    çıkmaya başlayınca

17. Rose'un terastan atlaması çok hoş bir orda bir burda.Anneleride hakketen düşman başına:D:D

18. Daha iyi bir sit-com var mı sizce ??
    Her izlediğimde gülmekten karnıma agrılar giren bu diznin mükemmelliği ve profesyonelliği karşısında emmy akademisinin biraz daha duyarlı olması dileklerime..

19. how i met your mother daha güzel..diziyi neil patrick harris götürüyor ama daha güzel..

20. O da var tabii.

Bu Sayfayı Paylaş