Gripin'

elde olmayan nedenlerden dolayı francofest e gidemedik. kusura bakmasınlar. zaten bi gripin' vardı, aksaklık çıkmasa bi o bi de amatör gruplar için gidecektim...

francofest

francofest deydim.
"my time is running out" muse
"bitter end" placebo
bayaa ii caldilar...
sahne performansina diyicek yok cok iyiydi. :alkıs
gripin icin gittik ve degdi.
basarilar....

ice tea semsiyesinin altinda birol u gordugumu
cok sonra farkettim tam arkamdaydi.
imza foto olayi yatti.
ve ustelik ben gripin icin ordaydim bu da cmt gununun komedisi! :beer

:ask Süpersiniz! Tek kelimeyle süper! Özellikle de "üç" mükemmeldi. Arkadaşlar ne diyim.. keep it up yani :metal hasta oldummmm!!!

Ben ellerinizden öpmek istiyorum ve maşallah diyorum. Son zamanlarda dinlediğim en başarılı albüm olmuş gerçekten (yerli, yabancı). Diğer insanları taklit yok, yaratıcılık çok, duygu bilimum. Karışmasın kimseler size o zaman.
Evden, arabadan ayırmıyorum cd yi.
Ankara ne zaman ?
Saygılar.

birolnamoğlu demiş ki:
sertsessiz demiş ki:
10 senedir belki de daha uzun süredir var, hikayeler anlatıldı tek albümü.

yok yok o kadar da yasli degiliz :))
saka bir yana gripin 5 senelik bir grup.2,5 sene evvel kadro değişikliği yaptı.lakin şöyle bir doğruluk payı var,ben ve Evren 9 senedir beraber bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

ben de evren röportaj yaparken 10 senelik emeğinin bu sözlerle değerlendirildiğini bilmiyodu sözünden yola çıkmıştım zaten ;)

Gripin

Gripin´i iki haftadir dinliyorum ve özellikle "Karismasin kimseler" hosuma gitti. Basarisiz olmaniz icin hic bir neden göremiyorum ben de.

dün gece grubun benim için onemini bir daha anladım. her şarkısı sanki benim için yazılmış gibi geldi. çok kotu oldum gercekten....

franco fest de sahne performansları cok guzeldı
o gun murat ve dream tv de blue jeanı sunan oykuyle fotograf cektırdık..
albumlerındekı cok kısa ve hayat mars etti sarkıları cok guzel

Çok sağlam bir grup. Dinledim, Rockistanbul'da canlı performanslarını izledim doymadım hala dinliyorum. Sözler çok iyi bence.

Boşver, Elalem, Çok Kısa, Bir Anlık İstek, Karışmasın Kimseler... favorilerim.

Türkiye'de böyle bir grup görebilmek çok iyi.

ya izmir ya çeşme mutlaka bekleniyorsunuz.sakın unutmayın buraları...
albüm çok iyi bence.karışmasın kimseler,üç,hayat mars etti benim favorilerim...

üç çok hoş yaa... tabi denizin vokallerinin de etkisi vardır ama bütün albüm genel olarak çok hoşuma gidiyo...

Geri