Gripin'

ben barışarocka çıkmalarını istiyodum. hatta bekliyordum da. ama programları sıkışık olsa gerek, organizatörlerin teklif götürmeyeceğini düşünmüyorum.

albümü beğendim çok iyi ...
ama vokaLLE ilgili bir problem var
sanki uızun yıllar almanya'da kalmışda
türkçeyi biraz zor konuşuyormuş gibi bir hava var...
yenilmişiz çok kötü şarkı...

favorilerim<<
rüzgar
hayat mars etti
elalem
üç
çok kısa

adoman demiş ki:
albümü beğendim çok iyi ...
ama vokaLLE ilgili bir problem var
sanki uızun yıllar almanya'da kalmışda
türkçeyi biraz zor konuşuyormuş gibi bir hava var...

favorilerim<<
rüzgar
hayat mars etti
elalem
üç
çok kısa

:)
beklediğimiz bir eleştiri idi.
biraz vokal melodilerinin yapısından ama aslen senelerce ingilizce şarkı söylemeye çalışmaktan meydana gelmiş hadise.
eleştiriye biraz katılabilirim..
ama albumdeki vokaller için 'değişik bir yorum' da denip geçilebilir..(yukarıda yazan yorum için değil,vokaller için)

en hızlısından daha iyiye varmak adına eleştiri için teşekkürler

sertsessiz demiş ki:
adoman demiş ki:

hep bu tuğrul akyüz :p

şaka bir yana şarkıya biraz şans ver ben de ilk başlarda pek beğenmedim ama dinledikçe sevdim.

+10 ilk başta bende pek beğenmemiştim ama dinledikçe sewiyo insan :p ama kasetteki favorilerim boşver ve karışmasın kimseler.... bu arada vokal evet değişik ama ayrı bi hava katıyo bence yani bana batmıyo en azından :)

boşver
üç
rüzgar
hayat mars etti
karışmasın kimseler
favorilerim bunlar...
özellikle şu şarkının sözleri çok ilginç:
"hayat mars etti üstelik zar tutarak yine
bense sıkıldım hep yek atmaktan kadere..."

tamam

bu sadece bir eleştiriydi. cevapda tahmin ettiğim gibi çıktı..
sizlere başarılar diliyorum. albümün tanıtımıyla ilgili problemler yaşamazsınız umarım. elime o ufak broşürlerinizden geçti..,
tez vakitte izmitte bir konser umud ediyorum, eminim canlı performansda da çok iyidir grup...
albüm kapağıda çok güzel olmuş... başarılar...
ayrıca gripin hikayeler anlatıldı albümü 1 haftadır walkmanımda ve hiç de şikayetçi değilim.. YENİLMİŞİZ hariç ... sanırım o şarkıyı hiç beğenmicem sanki çok şeyi eksikken albüme konmuş gibi... saygılar

Albüm edinildi çok beğendim ben. Teşekkür ederim kendi adıma çok güzel olmuş :) Ama bazen hani sizin bildiğiniz sizin tanıdığınız gruplar vardır kıskanırsınız kimseye söylemek istemezsiniz pazar malı olmasın diye. Şarkıları televolelerde kusmuk insanların olaylarına fon olmasın diye... Olmazsınız değil mi? ;)

üç!!! üç!!! üç!!! ben ne diyorum size yaa??

birol namoğlu + deniz özbey akyüz = mükemmel bi şarkı, mükemmel vokaller, mükemmel!...

Geri