Gripin'

hadi birolu geçtim de deniz de duymadı... tam bi sessizlik oldu ben "türkraak" diye anırdım benimle aynı anda yanımızdaki kısık sesli vatandaş "bu sabahların bir anlamı olmalı" demey gayret etti... deniz adama bakıp "onu en son çalıcaz" dedi... sona aynı olay yine oldu bu sefer deniz yine adama bakıp "hayır bu değil bu sabahların bir anlamı olmalı" dedi... benim turkrock olayımı duyan yoktu...

Biraz geç kaldım ama albümü daha yeni dinleme fırsatım oldu.. Karışmasın Kimseler'i albüm çıkmadan aylar önce bende herkes gibi biliyordum.. İnsanın canını acıtan bir şarkı.. Dedim albümün hepsi böyleyse muhteşem.. Beklediğim gibi de çıktı.. Harbi güzel bi albüm yapanların eline sağlık.. Kafamdaki tek soru işareti Karışmasın Kimseler'e neden o kadar duru ve yalın bir klip yapıldığı.. Şarkının içinde kıyametler kopuyor çünkü..

evet ilk albümleri hatta zor şartlarla çıkarılmış bir albüm....... cidden pek bi güzel... yani nadiridir benim içindeki bütün şarkıları sevdiğim albümler :D
ankara'ya geliyolar 27 kasımda ama ben yaş sınırından dolyaı gidemiyorum böhüüüü :cry: :cry: :cry:

evet yener haklısın gripin daha iyi işler yapabilecek bir gurup çok severim gripini yaa yener yaa söylesene senmisin o resimdeki ay ölcem kahrımdan niye cevap vermiyorsun niye sen deyilde o pisikopatlar cevap veriyo haydi yener haydi yener söylesene o resimdeki mavi gözlü çocuk senmisin yener

selen19 demiş ki:
evet yener haklısın gripin daha iyi işler yapabilecek bir gurup çok severim gripini yaa yener yaa söylesene senmisin o resimdeki ay ölcem kahrımdan niye cevap vermiyorsun niye sen deyilde o pisikopatlar cevap veriyo haydi yener haydi yener söylesene o resimdeki mavi gözlü çocuk senmisin yener

evet benim resmim....

konuya dönmek çok daha yararlı olacak ;)

yener demiş ki:
selen19 demiş ki:

evet benim resmim....

konuya dönmek çok daha yararlı olacak ;)
ben bunları bi yerden hatılıorm sanki :D

üç :D söylemeye devam ediyorum, edeceğim de... kesinlikle albümün en şahane şarkısı... :D konserde de öyleydi... bir de denizle beraber söyleyince... :D
deniz özbey akyüz+birol namoğlu=mükemmel bir şakııııı!!!...

ya 2sinin sesleri birbirini ancak bu kadar güzel tamalayabilirdi ki zaten muhteşem bi şarkı ortaya.... seen hiç yalnız kalmadın mı kalabalığın içinde.......

derdine derman aramadın mı şişelerin dibinde??(sağ hopalörden denizin sesi gider ama hemen geri gelir ve devam ederler...) :D

Geri