Gripin'

Ölye böyle deilde hakkaten cok güzel besteleri var...Bİzim okalimiz tanıyor kendilerini...Bende dinledim...hakkaten cokgu parça başarılı...Ama biraz daha reklamları yapılsa ,isimleri duyulsa yani insanlar gripin diye kulağa aşina gelen bir gruptan haberdar olsa hakkaten cok daha sağlam olacak...Neyse boşveerrr unutmaaaa!.....bosver bosver bosver bosver.....

evet haa herşeye forum kurallarını oku dionuz insan durup düşünüo. ben naptım şimdi yaa? falan diyoo yapmayın böle.. neyse klip ne alemde acaba çizgimi olcak acaba olmasın yaa

tamambocegi demiş ki:
yener demiş ki:
Cohit demiş ki:
albümü bende aldım.Sewdim gzl.iişallah ii satar ve dewamı gelir.

sizce bu yazim uygun mu forum kurallarini okumasi için arkadasin :!:
türkçemizde w gibi bir harf ben henüz görmedim,eger varsa ve ben fark edemediysem sizlerden özür dilerim 8)
onun türkçesinde varmiş demekki.. boşver yaa bu kadar ayrıntıya takılma..

ayrinti dedigin sey forum kurallarina göre yasak,neyse konu çok sapti.

albümü biraz tereddütlü aldım ama iyiki almışım.şarkı atlaya atlaya dinlenecek değilde tüm şarkılar zevkle dinlenecek bir albüm.özellikle boşver,HAYAT MARS ETTİ,karışmasın kimseler,çok kısa ,süper olmuş.yerli gruplar hakkındaki önyargılarımı kırmaya başlamıştım zaten ama gripinin baya bi yardımı oldu. ben gerçekten çok beğendim(ki tatmin edilmesi zor bir dinleyiciyimdir).

Ya reklamları yapılsın yapılmasına da ben etrafta bi de "Ayyy Murat hani şu gripin'in gitarCIsı çoook yakışıklıııı" diyen bi kitle görürsem artık kafayı yerim..... :evil:

12 Kasım Cuma@Bronx

825gripin.jpg

bence şarkının sonundan biraz keserek klip yapa bilirler hem cd satışlarıdaq artar o şarkı çok sağlam cdsını alanlar tek şarkılık gurup lmadıklarınıda anlarlar...

Geri