Gripin'

giggle demiş ki:
albümü ilk çıktıkları zaman aldığımda hiiç sevmemiştim nedense.... şimdi büyük bi zevkle tüm albümü ezberlemiş olarak dinliyorum! ama keşke gripin' biraz daha sert müzik yapsa... hoş yanılmıyorsam alternatif yapıyorlar sert beklemek olmaz...

aynen...
bende sevmemiştim ama şimdi saygıyla önlerinde eğiliyorum:)

AnJeLiQ demiş ki:
giggle demiş ki:
albümü ilk çıktıkları zaman aldığımda hiiç sevmemiştim nedense.... şimdi büyük bi zevkle tüm albümü ezberlemiş olarak dinliyorum! ama keşke gripin' biraz daha sert müzik yapsa... hoş yanılmıyorsam alternatif yapıyorlar sert beklemek olmaz...

aynen...
bende sevmemiştim ama şimdi saygıyla önlerinde eğiliyorum:)
ben albüm çıktığından beri severek dinliyorm :D

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

klip 'üç' yada 'rüzgar'dan birine gelse çok çok iyi olur Gripin adına,ikiside çok kaliteli parçalar.büyük olasılıkla 'üç' e çekilecektir klip.

işte şimdiki klip elalemeymiş sebebi de zaten Karışmasın Kimseler'den sonra slow bir parçaya çekmek istememeleriymiş......... Elalem'den sonra çok büyük ihtimalle bir klip daha çekilecekmiş o da inşallah 3'e gelir :D

Geri