Gripin'

abi gripin'in şarkıları güzel allah var yukarda ama canlı performans sıfır önceden baya baya dinliyodum ama şimdi gripinin klipini gördügüm yerde degiştiriyom..NOT gripin seviyosanız canlı performansına gitmeyin derim tabii kendi şahsi görüsüm...

geçenlerde hürriyet'in rock yazı dizisi'nde varlardı..
baya geyik bi muhabbet olmuş:) ayrıca evren gülcığ yerine - evren GÜLÇIBAN, murat yerine arda arda yerine murat yazması da türkiye'de rockın ne denli geliştiğini gösteriyodu.. uyuz oldum
gripin+1

crunch demiş ki:
geçenlerde hürriyet'in rock yazı dizisi'nde varlardı..
baya geyik bi muhabbet olmuş:) ayrıca evren gülcığ yerine - evren GÜLÇIBAN, murat yerine arda arda yerine murat yazması da türkiye'de rockın ne denli geliştiğini gösteriyodu.. uyuz oldum
gripin+1

:) :) :) :) :) :) :)
maksat röportaj olsun demiş heralde yapan kişi.

gazetede okumuştum adam bakkaldan gripin almış içinden toplu iğne çıkmş:)
Bi de ''silicem gelmişi geçmişi'' derken sanki başka birşeye vurgu yapar gibi geldi bana silmekten çok sanki sanki...

alpertini demiş ki:
abi gripin'in şarkıları güzel allah var yukarda ama canlı performans sıfır önceden baya baya dinliyodum ama şimdi gripinin klipini gördügüm yerde degiştiriyom..NOT gripin seviyosanız canlı performansına gitmeyin derim tabii kendi şahsi görüsüm...

hadi ya ben 3 konserde izledim onları (ki bunların bir tanesi babylon'daki akustik konserdi) oldukça begendim hatta bayıldım sen nerde izledin?

Necropsy demiş ki:
gazetede okumuştum adam bakkaldan gripin almış içinden toplu iğne çıkmş:)
Bi de ''silicem gelmişi geçmişi'' derken sanki başka birşeye vurgu yapar gibi geldi bana silmekten çok sanki sanki...

ben zaten şarkıyı öle söylüyorum.Daha bi güzel ve manalı oluyo.Kardeşim silmek geçmişi yetmez...

Geri