Gripin'

Albüm çok güzel olmuş. Böyle kahpedir dünya ' ya bayıldım.
Süper bir şarkı.
HAdi durma ağla ağla.. böyle kahpedir dünyaa..
insanın dinlerken isyan etmek geliyo içinden.. Müziği bile yetiyo aslında. Şarkı başladığında deli gibi koşup zıplamak, bağırmak istiyorum..

sözler muhteşem ya sustukların büyür içinde && olduğu kadar şahane şarkılar diğerleri gibi..valla böyle bir performans beklemiyodum gripin'den tebrikler..süperler:)

iki gündür baba mesleğini aralıksız dinliyorum ne güzel şarkıdır öyle ne anlamlı sözler onlar süper tebrikler

böyle kahpedir dünya...
o nasıl bir şarkıdır öyle..
birol abi, manyak güzel söylüyor vesselam! önünde saygıyla eğilmek, şapka çıkarmak lazımdır.. içime içime işlemekte şarkı be :S

Albüm gerçekten harika! Bir haftadır sürekli dinliyorum. Bütün şarkılar çok güzel. Ellerinize sağlık... Çok bekledik albümü fakat değdi ;)
Ankara'da olacak ilk konseri iple çekiyorum ve sanırım ne olursa olsun giderim o konsere. :LOL:

Gripin pek dınlemıyodum ama BÖYLE KAHPEDİR DÜNYA tek kelımeyle enfes cok sevdım ya hakkaten cok ıyı son zamanlarda dınleyebıleceğım en ıyı turkce rock parcası ;)

''böyle kahpedir dünya'' bir güzel klibide hoşuma gitti
pek güzel olmuş bence...
teşekkürler gripin ve görünmeyen kahramanlar....
albümde daha bir güzel zaten
''sustukların büyür içinde'' ve ''dört'' aldı beni benden...
vokale diyecek bir şey yok zaten....
ve tekrar teşekkürler gripin

Albüm beklentilerin kat kat üstünde.Konuk vokallerle yapılan düetler gerçekten çok hoş.Atılan her adımda daha da ilerlediklerini görmek güzel :)

Umarım başarıları gitgide büyür.Albüm satışlarında iyi şanslar =)

albümdeki parçalar gerçekten güsel olmuşş...ben yeni dinlemeye başladımm ve bayıldımm....
özellikle "sensiz istanbula hastayım" ...bir numaramm... ;)
konseri kaçmazzz... 8)

bende ilk kez dün dinledim albümü ve cook begendim.favori parcam seninle yarınım yokki.sözleri muhtesemmm!!

"HAYATIMSIN" CÜMLESİNDE
GİZLİ ÖZNE SANMIŞTIM KENDİMİ...

desiree_ant demiş ki:
bende ilk kez dün dinledim albümü ve cook begendim.favori parcam seninle yarınım yokki.sözleri muhtesemmm!!

"HAYATIMSIN" CÜMLESİNDE
GİZLİ ÖZNE SANMIŞTIM KENDİMİ...

Yalnız bu bahsettiğin parça son albümde değil, bundan bir önceki albümdeydi ki o albüm de Hikayeler Anlatıldı (Akustik) adıyla çıkmıştı. 2 yeni parça vardı içinde ve biri de buydu.

albümü dinledim ağzım açık kaldı gerçekten harika bir albüm olmuş ilk albümü çok iyi sollamış yani ben en azından böyle bir albüm beklemiyordum birol un sesi yine içimizi yakıyor sound göz kamaştırıcı emre aydın ferman pamela cuk oturmuş isimler .... umarım konserler bol olur

Geri