Gripin'

fikrine saygı duymak ve fikirlerimize saygı duyulması önemli bir nokta..turkrock.com'da başlık açılması konusuna gelince..o kadar fazla grup var ki burda yaptığın yorumu hakedecek..beğenmemenin kendince sebepleri olmalı elbet..grupta seni çekmeyen bir çok nokta olabilir..bizim de beğenmemizin kendimizce sebepleri olsa gerek..bizi çeken 1'den fazla nokta söz konusu ki buradayız ve samimice içimizdekileri yazıyoruz..forumların amacı da bu zaten.. iyi ya da kötü (seviyeli olduğu sürece) fikirlerimizi paylaşmak.hakaret boyutuna taşımadan..olumlu ya da olumsuz..gerekçelerimizi sunmak..sana saygı duyuyorum kendi adıma..eminim Gripin dinleyenler de duyacaktır!umarım aynı tavrı senden de görebilriz..

gulsen16 demiş ki:
keşke herkes kendi fikrini beyan ederken bir başkasının fikrine saygı duysa. birinin yaptığı işi beğenmediğini dile getirirken beğenenleri ve emek sahibi kişileri bir şekilde küçümsemese yolunu seçmeden, beğenmeme, sevmeme sebeplerini (gerekiyorsa), varsa eleştirilerini yazıp "bunun burada ne işi var" gibi gereksiz gerginlik yaratacak kelimeler sarfetmese. vs vs vs

:) sevindim..

Güzel br yeni albüm çıkarmışlar bir çok şarkıyı çok beğendim. Sana ne Bundan,baba mesleği (hip hop rap türüne yakın şarkılardan nefret ederim ama bunu sevdim),Olduğu kadar en çok da Hiç gelme gideceksen hoşuma gitti.Kendilerini tebrik ediyorum.Kendilerini bir türlü sahnede izleme fırsatı bulamadım ama gerçekten güzel bir canlı performans sergiliyorlar umarım yine güzel şarkılar ve albümler yaparak bizi mutlu ederler ...

cumartesi gecesii gelibolu da bünyeye yetmeyen bir konser veren
bizleri çok sevindiren, çok sevdiğim zat-ı muhteremler....

teşekkürler gripin o gece için... [yetmedi o konser kısaydı çok kısa...]

Hiç gelme gideceksen...

Kimler geçerken içimden
Bir sen vardın
Melekleri imrendiren
Hiç gelme gideceksen
Ürkek buz tanesi
Zamanın gelince
Eriyeceksen...

çok güzel bi şarkı bende çok beğendim...tebrikler..

gripinhayalposterud3.jpg

Gripin

tarih : 24 Ağustos Cuma,
saat : 23:30
mekan : Çubuklu Hayal Kahvesi

bilet fiyatları 34 YTL

*ön bilgi

-18 yaş sınırı vardır.
-İstinye'den ücretsiz tekne servisi bulunmaktadır.

http://www.biletix.com/webbiletix/wtsEvent.do?eventCode=HCHA7#

+

bu gece atv de ki "sarı sıcak" adlı programa konuk olacak olan bir içim su(larım) gripin.....

ne de güzel programdı. Programın bana göre en etkileyen sesiydi Birol Namoğlu, farklı tarzları da güzel tatlarla sunduğuna şahit olmak güzeldi. Gripin ve Emre Aydın da maşallah çok iyi kaynaşmış, Emre sanki Gripin elemanı gibi duruyor :)

gripin' in performansı akşam süperdi..

birol sesiyle yine yeniden hastası olunan vokal oldu...

cover performansları harikaydı [bence] "dalgalandımda duruldum", "batsın bu dünya" farklı tarzlar ve hoşuma giden performanslar...

"elalem" in hüsnü şenlendirici klarnetiyle buluşmasıda ayrı bir güzel geldi bana... atışma hesabı bir murat bir hüsnü.... =)
ve değişmez cover "sarışınım" ve kapanış "değirmenler"
sağolun siz benim bir içim sularım (gripin' im) bu güzel gece için...

ve bir kez daha yazayım tekrar izlemek isteyenler için [misal ben] ve izleyemeyenler için programın tekrarı bu akşam saat 19.30 da (türkiye saati ile 20.30 da ) avrupa atv de imiş...

Geri