Gripin'

Tüm şarkılarınıza tapıyorum. Benim en sevdiğim Türk rock grubu oldunuz süpersiniz ne diyelim :D Şarkıların sözlerine bittim zaten her şarkıda kendimi buluyorum. "Karışmasın Kimseler Bize" ayrı bir özel benim için her dinlediğimde duygulanırım. Başarılarınızın devamını dilerim. Bu arada Ankara'da bahar şenliklerinde görebilecek miyiz sizi?

SheCHRONOS demiş ki:
Tüm şarkılarınıza tapıyorum. Benim en sevdiğim Türk rock grubu oldunuz süpersiniz ne diyelim :D Şarkıların sözlerine bittim zaten her şarkıda kendimi buluyorum. "Karışmasın Kimseler Bize" ayrı bir özel benim için her dinlediğimde duygulanırım. Başarılarınızın devamını dilerim. Bu arada Ankara'da bahar şenliklerinde görebilecek miyiz sizi?
kesinlikle o şarkı ozel..alıp goturuyor insanı...

erinch demiş ki:
İstanbula gittim ve yeni baskı albümünüzüde aldım hehe sizi çok severek dinliyorum bence piyasadaki en kaliteli grupslardansınız.. Yeni baskıda ki iki yeni şarkıyı da çok begendim elinize sağlık bu şarkılar aklımızda böyle(akustik) mi kalcak yoksa farklı versiyonu yeni albümde olacak mı?
Cd1 zaten daha öncede aldıgımız albüm versiyonu.. Onun hakkında yeterince konuşmutuk zaten, birşey demeye gerek yok..
Cd2 akustik ve canlı versiyonların kayıtları hakkında konuşmak lazım gibi..
Öncelikle akustik versiyonlar müzikler güzel olmuş akustik versiyonlar piyano ile ayrı bir hoş olmuş. Klavye yerine hep piyano kullanılsa nasıl olurdu acaba? Akustiğe çevrilmiş şarkılardan en çok "hayat mars etti"yi sevdim..
Onun dışında yeni iki şarkıyı belirttiğim gibi çok sevdim..Ellerinize sağlık Birde canlı performans kayıtları beni çok etkilemedi konserlerinizde bulunan bir insan olarak.. Şöyleki sizin performans iyi ama kayıtta seyirciler fazla öne çıkmamış heralde pek mekan mikrofonu kullanılmamış gibi benim ankarada izlediğim konserlerde özellikle manhattan konserinde seyirciyle süper bi iletişim vardı hatta Birol baya bi bize söyletmişti şarkıları pek güzeldi böyle şeyler duyarım zannetmiştim nedenini bilmiyorum ama olmadı neyse..
9*90 verdiğime çok memnunum derim ama..
Ellerinize sağlık..
Fiyat da çok uygun bu arada Gripinin albümünü hala edinemeyen insanlar varsa süper bir imkan..
EDİNİN!!

:) Guzel yorumlar icin tesekkur ederiz.
Yeni sarkilari buyuk ihtimalle albume koyacagiz.
Benim de favorim hayat mars etti..
Konser kayıtlari icin imkanımız son derece kısıtlı idi.Seyirci kaydına giremedik.O gece cok iyi bir seyirci de yoktu .Ama yine de iyi olurdu.

Tekrar tesekkurler..

-maNga_ruleZz- demiş ki:
birol tebrik ya:) süper bi vokal ya seninki.. karışmasın kimselerde "gitme" deyişin bi olay..
süper!!..:)
sonunda çıktı albüm..
klip de mükemmel..
başarılar..
izmir olayını da halledin ya.. olmadı maNganın falan peşine takılın bişey yapın ya:p.. canlı performansınızı izlemem lazım çok acil:D
:p

Tessekkur ederiz..18 mayısta İzmirdeyiz bildigim kadarı ile.

erinch demiş ki:
Bu arada akustik versiyondaki vokaller hakkında birşeyler diyecektim unutmuşum dinlerken aklıma geldi; vokallerin inişleri ve çıkışları çok güzel olmamış en azından albümdeki versiyonları daha güzel bu da farklı ama albümdeki kadar sürükleyici değil, can sıkıyor biraz..

Valla canli canli emprovize,tek kanal bir seyler yaptik ama..olabilir de.

erinch demiş ki:
Klibi ben begenmedim albümde kliplik daha çok şarkı varı örneğin "üç" ya da "rüzgar" ama üç'e çok tatlı bi klip çekilebilirdi..
Bu arada Birol bey "Daha gençsin" in klibini ben çekmek istiyorum haberin olsun=)- Çok tatlı fikirler var aklımda, millet böyle izlerken aglayacak=)-

:) Olur neden olmasın.Açığız her turlu fikre , lakin ikinci albume koydugumuzda artık.Bu album icin baska klip cekilecek mi bilmiyorum .

Bence elalem güzel yaa çoğu kişi beğenmemiş ama biraz ee marjinal bi klip olmuş hoşuma gitti..... öbür klip de Üç'e gelsin isterim ama Deniz de oynamalı..... :)

bi carsamba günü servise bindigimde radyoda elalem calıyodu albümün sony den cıkıyo olması bu ihtimalleri beraberinde getirmisti ama yinede icim acıdı klibin kral tv de yayınlanıyo olması ise ... YORUMSUZ:(

türkiye de yapılmış en iyi kliplerden biri gösteriliyor tv ekranlarında süper bir klip olmuş şarkıda harika peki o şarkıda gelsin biri gitsin biri skecem gelmişi geçmişimi diyo silicemmi diyo s*kecem olsa ne güzel olurdu :)

Geri