Gripin'

birolnamoğlu demiş ki:
-maNga_ruleZz- demiş ki:
herkes öyle diyo da bence önce boşvere çekilsin..
de bence en önemlisi gripin klip falan çekmeden önce şu dokuz eylül üni.-bahar şenlikleri konserinin ne zaman olduğunu bi de ege'ye de gelip gelmiceklerini söylesinler:)

18 mayıs gunu 18 00 da 9 Eylul..
o günün gecesinde de Hayal K. var..Yetişecez bir şekilde..

Bugun Dame De Sion a bekleriz dinlemek isteyenleri..

Saygılar Sevgiler...

çok teşekkürler.. de burda her yerde
18 mayıs çarşamba
izmir yüksek teknoloji üniversitesi/urla kampüs
saat:20:00
yazıyo:(
çarşamba saat 20:00 olmadan şu olayı bi açıklığa kavuşturabilsek toplu destekle çok mutlu olucam:)
ne olursa olsun ordayım..
çarşamba için kolay gelsin valla..
çok sevgiler hem de:)

Radyoda Gripin yeni albüm için hazırlanıyo falan gibi bişeyler duydum.. acaba yeni albüm ne zaman çıkıcak? Bilgi verebilicek biri var mı? Umarım ikinci albümün de ilk alıcılarından biri olurum ;) Gripin iyi diye geçinen bisürü grubu geride bırakır.. Gerçekten süperler..

ya evet bence de öyle ama radyoda öyle bişeyler söyledi dj ben de anlamadım tam zaten yeni albüm hazırlığı içindeler falan dedi sanırım.. bilgi almak istedim bilen varsa diye.. bence de çok erken ama çıkarsa da hayır demeyiz :p Neyse bu dj ler de biraz arıza zaten anathema ya da athena demişlerdi bi kere :p ama bilgiisi olan varsa paylaşsın :)

Gripin her zaman iyi valla şahsen ben daha iyi beklemiyorum bozmasınlar yeter :) Birol Namoğlu mırıldansa insanı mest ediyo zaten o bile yeter yani :p Neyse daha var ama bekliyoruz yeni albümü :) Geç olsun süper olsun ;)

dün sonunda nerde ve ne zaman olduğu son ana adar belli olmayan izmir konserine gittim.. konser izmir yüksek teknoloji üniversitesinin urla kampüsünde saat 20.30da başladı bu arada:))
süper bi konserdi..
arda en çok çaba sarfeden grup üyesiydi.. bi yandan klavye bi yandan gitar falan:) evrene ço geçmiş olsunlar bu arada.. sanırım eli kesilmiş dikiş falan atılmış.. aldığım istihbarat doruysa..
ama bütün sorunlara rağmen dediğim gibi süper bi konserdi ve sanırım izmirin en sapha yerinde bu kadar gripinciyi görmek mutlu etti grubu da:)
:)
gripin süper bi olay!!:)

2saat önce sanırım zaplarken tv8'de gördüm kendilerini.Bir kadının programıydı adını bilmiyorum programın üzgünüm.Canlı canlı söylediler.Mükemmeldiler.Sezen Aksu'nun aslında sevmediğim bütün parçaları arasından olan 'sarışınım' ı (aslında ben Sezen Aksu'nun kendisinide sevmiyorum şarkının adının sarışınım olduğundan da emin değilim ya neyse) sevmemi sağladılar.sağolsunlar varolsunlar.

tabi canım herşeyin fazlası zarar mesela geçen kral tvde grıpın çıktı o malak vj aynen şöle dedi yaa gripin çok ii bi grup buda ilk albümleri ama neden 2.baskı dediler ben anlamadım dedi resmen dumur oldum krala çıkmasına karşıyım yani(ne alakaysa aklıma gelmişken sölüyüm= :p

Geri