Gripin'

acaip geniş repertuarlarında sadece bir kaç şarkının hakkını verebilen bir grup(ama bu bilaç şarkı için bile gidilip dinlenmeli, mesela cake-never there, kent-music non stop vs vs)..
mükemmel bir baterist, bassist ve klavyeciye sahip vefakatki ruhsuz ve yorum kabiliyetsiz vokalist ve gitaristleriyle çokta keyif vermeyen grup...
bide derimki bu kadar geniş rangede tutmamalı cover grupları repertuarlarını bence, hafiften bi tarz hissettirilmeli

yüzümden düşen bin parça, karışmasın kimselere, hikayelere,elaleme,hayatmars ettiye hepsine bayılıyorum.
samsun rokofestteki canlı performanslarıda süperdi.
Tek sorun çevredeonları bilmeyen pek çok kişinin olmasıydı.
merakedip durmuştım bir yıl boyunca sonra albümleri çıktı arkadaşlarım hediye ettisağolsunlar

ya samsun rokofest te evren abi yoktu??
ayrıca cine5te katıldıkları programda da yoktu
ben yurtdışındayım da acaba evrenabi nerelerde???

evren o zamanlar yeni evlenmişti ve balayına çıkmşlardı.bunun için yoktu..en son sabancı üniv. ki yaylılar eşliğinde yapılan konserde vardı..

9 kasım :arrow: biroL doğum günün kutlu olsun.... ;) :)

tüm şarkılar güzel ama bu aralar ben Üç bağımlısı oldum.Dün İzmir'delerdi gidemediim için ayrı bi psikolojiye büründüm şarkıları dinledikçe canlı dinleyemediim için içim daha da bi cız edio :(

ben gittim izmir konserine ses sistemi kotuydu solistle aram 1 metredi zor duydum walla ayarlanınca gusel oldu ama bası hakket kotudu ama onların yapabilcei bişe yok we ortam superdi onun sesi cıkmasada bizim sesimiz cok cıktı gercekten cok eglendik anemide cok iidi ztn

Merhabalar merhabalar,

Yine uzun bir süre yazamadım bir şeyler.
Uğraşıyoruz,dolaşıyoruz,üretmeye çalışıyoruz.
Yine birikmiş yorumlar.Olumlu,olumsuz bütün eleştiriler için teşekkürler.

Hoş bir yeni album yapmaya çalışıyoruz.Bakalım ortaya nasıl bir şey çıkacak.

Cuma gecesi İzmir'e gelenlere teşekkür ederiz.Ses sistemi fazlasıyla üzdü bizi.Olsun.Biz eğlendik umarım herkes eğlenmiştir.

24 kasım gecesi Mojo'da çalıyor olacağız.

Saglıcakla kalın..

oncelikle izmir konseri icin tesekkurler guzeldi iyi eglendik umarım bizde memnun etmisiktir siziki yine gelirsiniz album calısmalrı ne durumda bilgi wercenmi?yine saglam bi album beklioz ona gore

yaa bi tarih versen albümle ilgili beklemedeyizde:)

Siz konsere gelmiştiniz bursaya sizin bi tane elektrocunuz var e le başlıyodu ismini heh işte o adamı biz sırılsıklam etmiştik hatırladınmı gerçi senin için biraz zor ama adam çarpılacak diye korktum hee :))

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "W" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

önceleri pek haz etmezdim gripinden ama dün tesadüfen karışmasın kimseler adlı parçalarını dinledim...tutdum bu parçayı...gerçekten çok iyi...!

maalesef cuma ben de pek memenun olamadım gripinin performansından.hem ses sistemi rezaletti hem de sanki birol pek havasında diildi gibi geldi! :( neyse daha iyilerini de seyretmiştik deyip bunu tolere ederiz artık! ;)

Geri