Fırtına [Metal - Ank]

Akıllanmayacaksınız ne alaka ? Birde bu konserden sonra uzun bir ara konser vermemeyi düşünüyoruz... Sizlere yeterince iyi bir müzik sunacağımıza inandığımız zaman kaçak tekrar burada olacak... DEsteklerinizi esirgemeyin...
Ayrıca okudum uyur senin dediğin yeride... Ama sonuçta yaşımızda ortada yani... Bu yaşta çıkabileceğimiz fazla yer yok... (hatta hiç yok)

Onun dışında konser PAZAR 15:00 da başlıyor ilk grup çıkıyoruz...

Evet güzel konserler olacak sanrım... Bilkent fest. de kesin değil ama büyük ihtimal olacak gibi... Ben bu konuda fazla bişi bilmiyorum onun dışında bakalım odtü eyer olursa güzel olur seçmelere katılacağız...

Güzel coverlar yapmaktayız... Güzel şeyler bekliyor hepimizi... Ayrıca İmaj Maker ımız oldu sanırım bir tane :) duyuruyum onuda buradan...

bızım odtu kesın ama ben yabancı soylemek ıstemıyorum dıye orda olmayacagız burak yanı davulcumuz ayarladı (tanıdık hesabı) ama sız cıkarsanız sıze sonsuz basarılar beyler bılınkı cekes grubu hep arkanızda

HiPnO demiş ki:
Evet güzel konserler olacak sanrım... Bilkent fest. de kesin değil ama büyük ihtimal olacak gibi... Ben bu konuda fazla bişi bilmiyorum onun dışında bakalım odtü eyer olursa güzel olur seçmelere katılacağız...

Güzel coverlar yapmaktayız... Güzel şeyler bekliyor hepimizi... Ayrıca İmaj Maker ımız oldu sanırım bir tane :) duyuruyum onuda buradan...
Slm arkadaşlar sorucagım sorunun cvbini biliyorum ama birde size sorayım dedim sadece meraktan..Bilkent Mayfest için üstdüzey herhangi bir sorumluyla görüştünüzmü?

Zeratul demiş ki:
HiPnO demiş ki:

Slm arkadaşlar sorucagım sorunun cvbini biliyorum ama birde size sorayım dedim sadece meraktan..Bilkent Mayfest için üstdüzey herhangi bir sorumluyla görüştünüzmü?
arkadaşm madem sorunun cevabını biliosun nie soruyosun ben bunu anlayamıyorum işte?senin burdaki asıl amacının aklınca bizi ezmek olduğu burdan ortaya çıkıyor.ama sööliyim hipno nunda dediği gibi kesin deil ama büyük ihtimalle olcak...ve hiçbirimiz tam bişey bilmiyoruz bu konuda.başka bi arkadaşımız uğraşıyo bu işle.
bu arada iyi coverlar yapmaktayız umarım sizlerde beğenirsiniz :LOL:

Slm arkadaşım benim amacım sizinle uğraşmak değil sadece bu tarz bi başvurunuz olmadan en azından yetkili birine, bu tarz yazılar yazmanızı dogru bulmuyorum..Çünkü bu olay okulun özen gösterdiği ve birçok gurubun elenip kazananın sahne aldığı bir organizasyon ve sen kalkmış biz büyük ihtimalle çıkıcaz diyosan diğer gurupların aklına farklı şeyler sokarsın ve sizin yaptıgınız şeyi ben temizlemek zorunda kalırım..sen kesin neden sana ne falan diyeceksin, söyliyeyim, çünkü mayfest gurup seçimi bana ait arkadaşım ve sizdende bana herhangi bir talep gelmediğine göre ihtimali çok yüksek değil % 0 dir, bu tarz yazıları yazmadan önce 2. kez düşünün derim...Şu andan itibaren bir başvurunuz varsa iletirsiniz dikkate alınacak çalışmalarınız varsa seve seve sahneyi size emanet ederiz...İyi Çalışmalar....[/quote]

iyi o zaman sen madem üst düzey bi yöneticisin nası katılcaz seçmelere falan sööle bizde katılalım(bunu öle "hadi madem çok biliyosun anlat" die değil!!!gerçekten öğrenmek istediğimden soruyorum!!!!)

UuYuRR demiş ki:
bızım odtu kesın ama ben yabancı soylemek ıstemıyorum dıye orda olmayacagız burak yanı davulcumuz ayarladı (tanıdık hesabı) ama sız cıkarsanız sıze sonsuz basarılar beyler bılınkı cekes grubu hep arkanızda
hep bizim arkamızda olduğunuzu bilioduk ama bidaha söyledin yine saol :D :D :D

arkadaslar, oyle gergin bir ortam yaratmaya gerek yok.. zeratul arkadasımız bilkent muzik klubu baskanıdır ve mayfest grupları secimlerini yapan benimde icinde oldugum birkac kisilik bir ekipte oncelikli soz sahibi olan kisidir.. verdigi tepkide anlasıldıgı uzere kendisine hicbir sey danısılmadan forumda, buyuk ihtimalle cıkariz gibi seylerin soylenmesine karsıdır..
secmelere katılmak ise cok kolay :) yapın bir demo, mart sonuna kadar bize iletin.. bizde arkadaslarla oturup degerlendirelim..

Zeratul demiş ki:
HiPnO demiş ki:

Anlatıyım hemen... Bizim bir tane arkadaş söyledi bize... Annesinin çok yakın bir arkadaşı varmış... Bize sizi çıkartabilirim dedi ben o yüzden böyle dedim... Büyük ihtimalle dememin nedenide bizim arkadaşın kararlılığıydı :) Eyer yalnış anlaşılmaya yol açtıysam kusura bakmayın... Bende heyecanlandım mayfest felan duyunca arkadaştan :) ...
Emircanında sert çıkışından dolayı özür diliyorum... Yalnış anlamış oda seni sanırım birazda eski gelen tepkilerden dolayı bunuda artniyetli anlamış...

Zeratul seninlede özelden konuşmak isterim...

Herkese sevgiler saygılar... İyi bayramlar diliyorum...

Ben daha öncede size söylemiştim eğer güzel çalışmalara imza atarsanız en önde destekliyecek kişilerin başını çekerim diye fakat bariz kötü bir çalışmaydı eleştirdiğim ve bilerek eleştirimin dozunu yüksek tuttum hırslanmanız için ve nitekim işe yaramış galiba:)özellikle hulk saldırı pozisyonunda bekliyor..herneyse arkadaşlar umarım başarılı olursunuz başvuru da Slash in dediği şekilde..Eğer iyiyseniz mayfeste çıkmakla kalmaz bizimde kafalarımızı o alanda koparırsınız herşey size kalmış iyi çalışmalar..

Zeratul demiş ki:
Ben daha öncede size söylemiştim eğer güzel çalışmalara imza atarsanız en önde destekliyecek kişilerin başını çekerim diye fakat bariz kötü bir çalışmaydı eleştirdiğim ve bilerek eleştirimin dozunu yüksek tuttum hırslanmanız için ve nitekim işe yaramış galiba:)özellikle hulk saldırı pozisyonunda bekliyor..herneyse arkadaşlar umarım başarılı olursunuz başvuru da Slash in dediği şekilde..Eğer iyiyseniz mayfeste çıkmakla kalmaz bizimde kafalarımızı o alanda koparırsınız herşey size kalmış iyi çalışmalar..

ben saldırma pzisyonunda deilim ama tepkim biraz sert oldu kabul ediyorum :LOL: önceki eleştirilerinden sonra biraz önyargılı yaklaştım sana kusura bakma :)

Geri