Fırtına [Metal - Ank]

m_Shinoda demiş ki:
BYLERR...ŞŞŞTTT NOLUOR YAWé
...YANLIŞŞ ANLAŞILDI SANIRIM
...KONSERE GELİRİZ
MMERAK RTMEYİNN..DEMO LAR İÇİN SÖLEDİM ZATİ..BİRAZ ÖNYARGILI DAVRANDIM SANIRIM KUSRA BAKM...emircan kardeş kusura bakma walla

kusura bakmıyorum ama eleştirilerin yıkıcı değil yapıcı olsun buna çok dikkat et insanları bu sebepten dolayı karşına alma...

biziz7eh1ru.jpg

Afiş için teşekkürler...
Evet arkadaşlar Bu pazar konserimiz var... Gelmek isteyen herkesi bekleriz... Bakarsınız yeni cover sürprizler olabilir konserde :)

Gercektn cok tatlı konser cıkardılar herzamanki gibi. Dostum troplar 'gercii bi eleman sarhoştu' demiş denizi kasdedio heralde (basscı). Abi deniz cidden bu konser içkiyi iyi köklemişsin.

Gercektn cok tatlı konser cıkardılar herzamanki gibi. Dostum troplar 'gercii bi eleman sarhoştu' demiş denizi kasdedio heralde (basscı). Abi deniz cidden bu konser içkiyi iyi köklemişsin.

yaw insanın değerinin vakit kaybolmadan anlanması önemlidir zaman geçtikten sonra 18 olduktan sonra bunların bi anlamı olmıcak herşey basit gelicek

zoru başarmak istiyoruz daima zor olanı

super bı konserdı yıne heralde en cok kafa salladıgım konserınız bu oldu :) ayrıca gozdeye katılıyorum denzcım..bıde bundan sonra turk votkası ıcme bence hele konserlerden once :D hepınızı sevıyorum canlarım ınsallah bundan sora da boyle sıkı konserler verırsınızz:)

22 Ocak günü konserden döndüm... Ve düşündümki ya bizi destekleyen herkese minnettarım... Gerek önde kafa sallayan arkadaşlarım gerek resim çeken herkes... Ya hani derlerya televizyondaki insanlar biz sizlerle varız diye... Hakkaten öyleymiş... Biz sizler olmadan bir hiçiz... Ben konsere çıktım ne güzel çaldım diye sevinmekten öte... işte seyirci coştı die die die diye bağırdı millet çok beyendi... bunlara seviniyorum... Ortada pogo çıkınca seviniyorum... Ve kendime diyorumki... Lan biz doru şeyi yapıyoruz...

Çıktığım sahnenin her bir dk sından keyif aldım sebebi sizlerdiniz... Gelen okuldan arkadaşlarım ve orda tanıştığım arkadaşlarımın arkadaşları... Hepiniz çok saolun... Eyer ilgilenemediğim insan varsa bu 22 ocak konserinde onlardan özür dilerim hepinizle konuşmak isterdim bolca vakit geçirmek isterdim...

Neyse son söz...

Konserimize gelen ve bizle coşan arkadaşlarımız ve bizi dinlemek için gelen diyer insanlar... Hepiniz çok saolun... Eğer hak ediyorsak bizi göklere çıkarın çünkü sizler kanatlarımızsınız...

Her zaman iyi haber vercez diye bişi yok biliyorsunuzki... Bateristimiz Oğulcan Arasan gruptan kendince olan sebepleri yüzünden ayrılmıştır...

Sakın yalnış anlaşılmasın... Grup dağılmamıştır... Grup yeni bir bateristle yoluna devam edecektir...

Saygımız ve sevgimiz sonsuz Oğulcan'a...Kararında saygılıyız....
Yolumuza ne olursa olsun devam edeceğiz... Çalışmalarımız kesilmeyecek ve ara verilmeyecektir sadece baterist sorunumuz vardır onu da en kısa zamanda çözmeyi hedefliyoruz...

Tüm arkadaşlara bizi sevenlere; Saygılar ve Sevgilerle...

---KaçaK---

Geri