Fırtına [Metal - Ank]

ultraviolet demiş ki:
Cantu cum konser zamanı yerı tarıhı bellı oldu mu :roll:

Ertelendi o konser... Yeni ekipman felan gelecekmiş sanırım oraya... O yüzden ertelendi... Ama Mayısa kadar herhangi bir cuma çıkacağız ve buradan her zaman olduğu gibi haber vereceğiz... ilginize teşekkürler ;)

juliett demiş ki:
kendini bu kadar geliştirebilen bir grup fazla yoktur heralde if te çok iyiydiniz cidden tebrikler

sizlerden böyle tepkiler gelince insanın dahada geliştiresi geliyor kendini :) Çalışmalara devam... Daha gaz ve daha sarsan parçalarla sizleri vurucaz ;)

Elimizde herkesin tutmaktan korktuğu metal ateşiyle sönmüş olan Türkiyedeki metal ateşini tekrar canlandıracağız... :twisted:

Arkadaşlar konser var 1 Nisanda... If performance hall da kimse gelmiyor mu ??? Lütfen arkadaşlar şaka yapmayalım :D

şu andaki repertuar...

Metallica- Enter sandman, so what, creeping death, feul, frantic, seek and destroy,battery... (fight fire with fire-Coming soon :D)

Slayer- I hate you (Bloodline,angel of death-coming soon :D)

Manowar- Hail and kill (Metal daze, kings of metal-coming soon :D)

Pantera- Walk, Fucking hostile

Cradle of Filth- Fear of the dark (Coming soon :D)

böle işte :) yeni parçalar geliyor yakında... onlar gelince daha bir güzel olacak repertuar...

chop-SUEY demiş ki:
şu coming soon lar gayet hoş :)

evet onlar hoş bayaa :) konsere sizin için 1-2 tane hoş sürpriz yapabiliriz o yüzden ;) onun için gelin derim yani... :twisted:

Herkesi bekliyoruz... (tekrardan söliyim :) )

Yakında inşallah afişide koyucam buraya...

Sağlıcakla kalın...

Konser baştan sona süper geçecek söylemedi demeyin...kafalarınız bi dk bile yukarı kalkmayacak...
Herkesi şiddetle bekliorz...

....Sevgiler Saygılar...
NOT: Afişler bugün asılıo tunalı ve civarına...

...KaçaK... BasS contains in our future....

Ben bugün afişleri aldım ama kahretmesinki kamera bozuldu çekip koyamadım neyse sorun deil cantu koyunca alırım evet millet harbi güzel kosner olacak 2:30 da herkes gelsin önce kasatura soradan kaçak çıakcak güsel bi heavy keyfi yaşıyaiblirsiniz herkes gelsin :twisted:

anti-social demiş ki:
HiPnO demiş ki:
Cradle of Filth- Fear of the dark (Coming soon :D)
Niye Iron Maiden değil :?:

Bu cover ı özellikle deniz istedi... Ve bizde grupça ıron maiden ın yaptığından daha çok sevdik açıkcası... Ama ıron maiden ın kiyle biraz karıştırmayı düşünüyorum ben... Yani aslında tam bi kaçak cover olarak çıkabilir bu... Ama neden cradle sorusuna en iyi cevap basscımız denizin yoğun isteğidir... ;)

güzel işler başaran,elinden gelen gayreti ve daha fazlasını gösteren bu gruba desteğim tamdır.1 nisan'da gelmeye çalışacağım (vize haftasına denk geliyor,söz vermiyim) hadi bakalım başarılar.

heavy yapan az grup kaldi...genelde alternative çalinan mekanlarda heavy yapan sizleri öncelikle kutlarim..1 nisanda bi çok arkadasimla beraber orda olucaz basarilar dilerim...

picture8448eu.th.jpg

Konser afişi bu aam üzgünüm büyük çıkmıyo herkesi bekliorz herkes 2:30 gibi orda olsun

Geri