Fırtına [Metal - Ank]

dengesizpunk demiş ki:
hani bana hayırsız insanlar hastayken geldim lan gene o guzel caldıınız agır sarkılarla beynimi sey ettiniz ama neyse tamgaz

Eheh can dedimya konsere gelen herkes diye :p eheh özel ilgi bekliyor paşam :D Sanada teşekkür ederiz can geliyorsun bütün konserlerimize hakkın ödenmez seninde... ;)

Bu arada arkadaşlar... 6 Mayısta IF performance hall da konserimiz vardır... Afişi en kısa zamanda buraya koymaya çalışacağım... Diğer gruplar Kasatura, Seth ve bir tane daha bir grup olucak afişi koyunca herşey daha net olur... Şimdiden söyliyim dedim... Bu konserden sonra uzun bir ara vercez ve yeni parçalar yapıcaz çok gaz ve artık 1 sn bile kafanızı sallamadan duramayacağınız parçalarla gelicez... Sağlam dönücez uzun aradan sonra son konser bu olucak... Herkesi bekliyoruz...

pasalar gelemedim son konsere kusurakalmayın...:p beraber bi seek n destroy soleyemedik.. ama olsun bea 6snda koparcaz kafaları beraber...

gidin kaybolun ve bomba gibi donun..:p

basarılar

Storm_Warrior demiş ki:
:deli :metalhead
kafalar kopmasın yav.. daha nice konserlerde sallamak için lazım olur demi ;) :)

Bu fani dünyada kafanın ne değeri var kopar gitsin yaf... :) Elbet geri yerine gelir o boyun... Önemli olan ortamda coşmak azmak stress atmak stresten uzaklaşmak çıldırmak POGO yapmak en önemlisi :p

kts demiş ki:
pasalar gelemedim son konsere kusurakalmayın...:p beraber bi seek n destroy soleyemedik.. ama olsun bea 6snda koparcaz kafaları beraber...

gidin kaybolun ve bomba gibi donun..:p

basarılar

6 sınra koparıcaz IF i çok iyi olucak çok... Tek salam kelle kalmıyacak... :) ...
Kaybolucaz kendimizi özleticez ve sonra öyle bir gelicezki çok bomba bir biçimde olucaz... Bizi beklediğinize deyicek arkadaşlar...

HiPnO demiş ki:
6 sınra koparıcaz IF i çok iyi olucak çok... Tek salam kelle kalmıyacak... :) ...
Kaybolucaz kendimizi özleticez ve sonra öyle bir gelicezki çok bomba bir biçimde olucaz... Bizi beklediğinize deyicek arkadaşlar...

Evet Cantucum o konser süper olucak neyse sizin yokluğunuzda ki boşlukta biz de doldurmaya çalşırız yeni şarkılarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz bu arada bu 6 mayıs da bizim de bir süprizimiz var sonunda "ONE" ın cover ı bitti parçalıycaz inş :twisted:

-Alcohollica- demiş ki:
HiPnO demiş ki:

Evet Cantucum o konser süper olucak neyse sizin yokluğunuzda ki boşlukta biz de doldurmaya çalşırız yeni şarkılarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz bu arada bu 6 mayıs da bizim de bir süprizimiz var sonunda "ONE" ın cover ı bitti parçalıycaz inş :twisted:

Çok başarılı bir konser olucak... Afişide barbi bana attığında hemen koyucam buraya... Herkesi bekliyoruz bu konsere...

behind_the_paradise demiş ki:
geçtiğimiz gün andaçtaki konserde nasıl bir keyif aldı insanlar öyle şaştım.. vokale ayrı bir tebrikler.
başarılar arkadaşlar.

Saol bu güzel mesaj için... :) Elimizden gelenin her zaman daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz ve buda öyle gerçekleşicek... Şu yıllarda tek hedefimiz var oda en iyi olmak... 18 engelini aştığımızda ise çok güzel konserlerle karşınıza gelicez... Ve kimsede dinlemediğiniz coverlarla... O zamana kadar bizi yalnız bırakmayıp destek olursanız size minnettar oluruz (o zamandan sonrada bırakmayın :p )...

Sizleri seviyoruz... 6 Mayısta görüşmek üzere arkadaşlar...

18 olsun tüm konserler biizm olsun yaw 18 den önce bişiler başarabilmek daha önemli ama işte anlamıyolar bu insanlar

6 Mayıs gelin süper olucak bu sonn konser kaçırmayın yani son derken KAÇAK bi süreliğine yuvasına çekilip sağlam coverlar sağlam parçalar yapıcak ondan sonra KAÇAK'ı tutabilene...

picture8766qj.jpg

Orijinalini alamadığımız için kendi imkanalrımızla çektik afişi saat 3 e doğru herkesi bekleriz Cantucum sizede başarılar

Heavy:twisted:

Geri