Fırtına [Metal - Ank]

mat demiş ki:
Cantu başarılar oğlum konserde...

Hani bir daha konser yoktu :twisted:

Sahneleri bırakmayın oğlum :!:

Başarılar sizlere gençlik...

Sahneleri asla bırakmıcaz ama bu yaz tatilinden sonra eylülde öyle bir dönücezki... İnanamıyacaksın... Kafama koydum önümde kafa sallıyacaksın hatta bende senle birlikte sallıcam ;)

Saolun Kasatura grubu... Benim canım dostlarım... Sizle aynı sahneyi paylaşmak gerçekten güzel... (Aynı bileklikleride kaan :) Konser günü yine çökerim bir tane :p )... Konserde görüşmek üzere...

Kalabalık bir konser olucak herkesi bekliyoruz...

Kaçak tayfası heavy metal yapmaya başlamışız. Büyüdükçe tarz da değişmiş sanırım. Bu kadar zaman birlikte çalıştığınızı görmek güzel walla. Ne diyeyim başarınızın devamını dilerim.

Rousseau demiş ki:
Kaçak tayfası heavy metal yapmaya başlamışız. Büyüdükçe tarz da değişmiş sanırım. Bu kadar zaman birlikte çalıştığınızı görmek güzel walla. Ne diyeyim başarınızın devamını dilerim.

waaaw bu kadar zaman sonra senide bu forumda görmek çok güzel :) Ama artık gördük seni kaçamazsın :) Eylülde bomba bir konser vericez ona beklerim seni... Tanıyamıyacaksın kaçağı... Sanırım en son 2 yıl önce izlemiştin :twisted:

Bu arada herkesi bekleriz Pazar Günü GARAGE a ... IF talihsizliği yüzünden son konser verememiştik bu gerçekten son olucak :D

walla uzun ara verdim doğrudur, ama döndük sonunda. Ben sizi o zaman da pek dinleyememiştim açıkçası ama kayıtlarınızı dinledim beğendim. Konserinize mutlaka gelirim..

11haziran5ga.jpg

Cantucum başarılar :twisted: evet millet yarın herkesi garaja 13.00 de bekleriz

Sert Kalın :twisted:

Evet arkadaşlar bu sezonki son konserde bitmiş durumda... Bundan sonra ilk konser taaaa Eylülde... Dinlenicez, çalışıcaz, üreticez, bol bol hazırlanıcaz öyle gelicez... Ve çok farklı ve müzikal açıdan daha güçlü bir kaçak çıkıcak karşınıza... Sağlam coverlar ve yeni besteler sizinle olucak...

Bu son konsere gelen arkadaşlar varsa yorumlarını rica ediyorum... Özellikle ben sağnede çok eylendim... İnşallah sizlerde aynı mutluluğu sahne önünde yaşamışsınızdır...

Boynum hala çok fena (bkz.Headbang :p )Bir de pogo çıktı orda da baya dayak yedim :p.Ama konser güzeldi bizde eğlendik.Verdiğiniz ara umarım çok
iyi gelir size.Döndüğünüzde yine aynı sahneyi paylaşmak isteriz.Görüşmek üzere,kolay gelsin...

Boynum hala çok fena (bkz.Headbang :p )Bir de pogo çıktı orda da baya dayak yedim :p.Ama konser güzeldi bizde eğlendik.Verdiğiniz ara umarım çok
iyi gelir size.Döndüğünüzde yine aynı sahneyi paylaşmak isteriz.Görüşmek üzere,kolay gelsin...

...Bu günden itibaren KacaK grubunda calmiyorum... Cesitli sebeblerden ötürü kendi aramizda anlasip karari verdik...KacaK'a müzik hayatinda basarilar diliyorum...Bu zamana kadar destegini esirgemeyen herkesede sonsuz saygilar ve tesekkürler...Umarim mutlu olursunuz...

...We Are Nothing, Without Nothing...

Haspin demiş ki:

Eyvallah ulaş umarım ara beklediğimiz gibi geçer... Ki size doyumsuz müzik zevki yaşatalım...

barker demiş ki:
Bi ara uğradık kaçırmışıız neyse zaten biliyoruz Kaçak' ı ;) Görüşrüüz beyler...

Eyvallah onursal... Bir ara forumlarda şu snıff ve kaçak işini anlatırsan sevinirim uzun uzun herkes bilsin dimi :p

DENİZ demiş ki:
...Bu günden itibaren KacaK grubunda calmiyorum... Cesitli sebeblerden ötürü kendi aramizda anlasip karari verdik...KacaK'a müzik hayatinda basarilar diliyorum...Bu zamana kadar destegini esirgemeyen herkesede sonsuz saygilar ve tesekkürler...Umarim mutlu olursunuz...

...We Are Nothing, Without Nothing...

Saol deniz... Umarım sende mutlu olursun... Böylesi daha iyi oldu herkes için... Bundan sonraki hayatında kendine iyi bak demiyorum çünkü zaten grupta olmasanda sürekli birlikte olucaz dostum ;)

SaCHaL demiş ki:

Hersey Icın Saol Denız Senınle Calmak Guzeldı :) Yolun Acık Olsun.....

eveeet arkadaşlar bu istanbuldaki kaçak grubu sözde kaçak grubu emeğe saygısızlık yapmaktadır biz burda 5 senedir bu isimi kullanırken onlar konuşmamıza rağmen hala o isimden vazgeçmemişlerdir bu gidişata bi dur demek lazımm arkadaşlar yardımlarınızı esirgemeyin lütfen

Geri