Fırtına [Metal - Ank]

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

benim anlamadıımda burda benim yazım silinio ama adamların topiini bi türlü çöp tenekesine atmıo ne güzel iş bee dimi adamlar haklı tabi biz haksz ama bize olamn oluo yine

cop tenekesine atılacak ne var anlamadım,iki grubun ismi aynıysa birisini cope mi gonderelim yani,bir grup elbet değiştirir ismini yada ne olacaksa olur . . .

kullanıcıları galyana getirmekle de olacak iş değil bu,özel mesaj yoluyla bir anlaşmaya varabilirsiniz sanıyorum,iki forumuda daha fazla kirletmenin bir anlamı yok . . .

başarılar . . .

jan demiş ki:
cop tenekesine atılacak ne var anlamadım,iki grubun ismi aynıysa birisini cope mi gonderelim yani,bir grup elbet değiştirir ismini yada ne olacaksa olur . . .

kullanıcıları galyana getirmekle de olacak iş değil bu,özel mesaj yoluyla bir anlaşmaya varabilirsiniz sanıyorum,iki forumuda daha fazla kirletmenin bir anlamı yok . . .

başarılar . . .

işte bu cevap tam beklediim bi cevap bravo ne diim ben daha!!!!

Grubunuzun isminin, logosunun herhangi resmi bir hakkı size ait değilse, bu konuda birşey söylemeye ve yapmaya hakkınız yoktur.
Kaldı ki "Kaçak" günlük hayatta bolca kullanılabilicek bir isim, kimse önce biz koyduk şeklinde bir beyanatta bulunamaz. Birisi gelip "3 yaşından beri bu ismi düşünüyordum" da diyebilir, dediğim gibi bunu uzatmak anlamsız.
Kışkırtıcı hareketlerinize devam etmeniz durumunda, siteden atılıcaksınız.

Arkadaşlar Hakikaten Kim İyiyse Ve Gerçekten İsme Kim Sahip Olmak İsityorsa Noter Denilen Devletimizin Bir Numaralı Yerine Gidip Tasdiklettiriyorsunuz Olay Sonrasında Kopuyor ... Forum Sayfalarını Kirletmenin ve Kimsenin Birbirinin Kalbini Kırmasına Gerek Yok ... 8)

Başarılar Her İki Gruba da :twisted:

Şahsen Benim Bildiğim Ve Benim Tanıdığım Kaçak Grubu Ankara'da Kuruldu... Diğer Kaçak Grubuna da Başarılar Diliyorum Ama Biraz da Anlayış Gerektiren Bir Mevzu Bu... :!:

abi bu adamlar bu foruma topic açıyorlarsa eğer zaten buraların takipcisi demektirler ve dolayısı ile kaçak ismini saten görmüşlerdir.göz göre göre bu terbiyesizliği nasıl kaldıralım nasıl anlayış gösterelim??!?!

Roth-Azad demiş ki:
Grubunuzun isminin, logosunun herhangi resmi bir hakkı size ait değilse, bu konuda birşey söylemeye ve yapmaya hakkınız yoktur.
Kaldı ki "Kaçak" günlük hayatta bolca kullanılabilicek bir isim, kimse önce biz koyduk şeklinde bir beyanatta bulunamaz. Birisi gelip "3 yaşından beri bu ismi düşünüyordum" da diyebilir, dediğim gibi bunu uzatmak anlamsız.
Kışkırtıcı hareketlerinize devam etmeniz durumunda, siteden atılıcaksınız.

benim bildiğim iki grup kendi arasında konuşup hangi grup daha önce daha büyük bi sahneye çıkar daha büyük bi kitleye sahip olursa yada yerel tw weya gazete yayın gibi bişye çıkarsa diğer grup adını değiştircekti...

ANKARALI KAÇAK ta anatoliada konser werdi....
TV8 e cıktı bildiğim kadarıyla bıdı bıdı yapmaya gerek yok...

ve iki grubun başlığına bakınca atılan mesaj sayısı dağlar kadar farklı buda ankaralı kaçak grubunun kitlesinin geniş olduğunu gösterir

sayın kacak grubu..
burada kufürleşmenin anlamı yol..siz 2004 yılında bu sayfanızı acmışsınız ankarada bir dolu konserler vermişsiniz..benim sevdigim grublardan biri olmuşsunuz. belli bir potensiyeli yakalamışsınız..
keşke birde isim tescili alsaydınız..bence bir hukukcuyla ivedi görüşüp bu sitede ve elimizde olan konser afişleri ile bir karşı dava acabileceginize inanıyorum.....
belki o arkadaşların hatalarını anlayıp bukadar seveni olan sizlerin ismini calmaktan vaz gecerler...
amma kendi sayfanızı kirletmemeğe dikkat edin..
bence form yöneticileride istanbullu arkadaşlara böyle KACAK isimli bir grup 15.04.2004 tarihinde saat 12:13 bize kayıt olmuştu uyarısı onlara yapıp..
sizede başka bir savunma yaparak buraya yazmaması gerekirdi..
bu sayfaları kaydedin yarın mahkeme delili olarak kullanacaksınız.....
hepinizin alnından öper başarılaınızın devamını dilerim.

architect demiş ki:
sayın kacak grubu..
burada kufürleşmenin anlamı yol..siz 2004 yılında bu sayfanızı acmışsınız ankarada bir dolu konserler vermişsiniz..benim sevdigim grublardan biri olmuşsunuz. belli bir potensiyeli yakalamışsınız..
keşke birde isim tescili alsaydınız..bence bir hukukcuyla ivedi görüşüp bu sitede ve elimizde olan konser afişleri ile bir karşı dava acabileceginize inanıyorum.....
belki o arkadaşların hatalarını anlayıp bukadar seveni olan sizlerin ismini calmaktan vaz gecerler...
amma kendi sayfanızı kirletmemeğe dikkat edin..
bence form yöneticileride istanbullu arkadaşlara böyle KACAK isimli bir grup 15.04.2004 tarihinde saat 12:13 bize kayıt olmuştu uyarısı onlara yapıp..
sizede başka bir savunma yaparak buraya yazmaması gerekirdi..
bu sayfaları kaydedin yarın mahkeme delili olarak kullanacaksınız.....
hepinizin alnından öper başarılaınızın devamını dilerim.

Biz seni biliyoruz baba saol bizi desteklediğin için...

Şu mesajdan itibaren artık İstanbullu kaçak lafı duymak istemiyorum bu forumda... Bizi savunan bizimle birlikte tepki gösteren herkese sonsuz teşekkürlerimiz ve minnettarlıklarımızı iletiyoruz...

ANKARA ve KAÇAK hep yaşıyacak gönüllerde gerekirse davada edicez... Biz sizin kalbinizde bir hazine oluşturduk ve kapatıp üstüne kaçak yazdık... Bunlar gelip kaçak yazısının üstüne s*çtılar... Ama içindeki hazine hala durmakta ve herkes bunun İstanbuldakilerin elle sayılabilecek altınlarıyla ölçüşemeyeceğini biliyor...

Herneyse altındı hazineydi bu konular çok iştah açıcı :D ama siz dinleyici ve izleyicilerimiz kısaca kalbinde bir kaçak hazinesi olanlar bizi anladı :)

Sizleri seviyoruz... Sizler kanatlarımızsınız bunu herzaman söylüyoruz...

Çok fazla uzattım ve saçmaladım sanırım... Bayramda olursa bir konser yapmayı düşünüyoruz... Yine haberini buradan veriyoruz...

Bu son mesajdı Roth-Azad ve jan sizlerdende bu son günlerdeki karışıklık için özür diliyorum... Forum içerisinde olmasa bu konu hakkında sizlerinde daha farklı yaklaşçağınızı bilerek saygılarımı iletiyorum...

Herkese Sevgiler... Ve ve ve Saygılar...

özür diliyorum konu kapansın denmiş ama yazmadan edemiycem. gerçek bi kaçak varsa o da ankaralı kaçak tır. bu grup yıllardır ankara camiasında kendine sağlam bi kitle edinmiş olup yüzlerce stüdyo performansına imza atmıştır. ayrıca forum sayfa sayısından da grubun büyüklüğü anlaşılabilir diyeni destekliyorum gerçek kaçak bu kaçaktır.

laurana demiş ki:
özür diliyorum konu kapansın denmiş ama yazmadan edemiycem. gerçek bi kaçak varsa o da ankaralı kaçak tır. bu grup yıllardır ankara camiasında kendine sağlam bi kitle edinmiş olup yüzlerce stüdyo performansına imza atmıştır. ayrıca forum sayfa sayısından da grubun büyüklüğü anlaşılabilir diyeni destekliyorum gerçek kaçak bu kaçaktır.

Doğru söze ne denir dostlar ...

Geri