Fırtına [Metal - Ank]

dengesizpunk demiş ki:
esnek herifler çok iyiydiniz bugün sewiorm sizi başarılar seneye gene aynı sahneyi paylaşma umuduyla :) olmadı başka bir doğum gününde:)

Eheh esneğim geldiğin için saol valla... Sizle aynı sahneyi paylaşmak güzeldi... Başarılar...

_PaiN_ demiş ki:
tebrikler süper koptuk hepimiz güzel bi gündü :)

Vallahi güzeldi... Biraz olsun eylendirebildiysek ne mutlu bize... ;)

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Sahne bulunca affetmiyorsunuz :p kopdu millet dip de bravo *alkıs size

Valla bize göre çok başarılı bir performans değildi... Sen iyi hallerimizide biliyorsun bizim... Senide dipte görünce mutlu oldum geldiğin için saol falla... ;)

Eyvallah tansiyon... Sizlerle bir konsere daha çıkıcaz o zaman birlikte kopartıcaz neresi olursa önümüzde kimler olursa ;) o güne kadar sağlam kalın :D

Bu arada biraz geç oldu ama izlemek isteyen olursa KaçaK - Raining blood (anatolia live performance) için link:

http://www.youtube.com/watch?v=_ic6ynxMaLQ

(Ah birde şu nota sehpasına takmasaymışıp iyi olurmuş ama... Neyse günahıyla ve sevabıyla artık :) )

evet super costurmussunuz kendi cigligimi duyar gibi oldum :p ama tam bu sarki yelize geliyo demissin bitmis yaaa yani orda cehennem oldu geliyo demektir bu :D ben onunda videosunu istiyorum var mi elinizde? hatta gokyuzununde??

29ekim22mk8.jpg

Yaş sınırı yoktur!

Herkes davetlidir...

KaçaK stüdyo sonrası can sıkıntısından ve vakit bolluğundan sürpriz bir şarkı daha bitirdi :) ve bu arada eskilerden bir tane daha parça bitti yoksa iki miydi ? :) herneyse pazar görüşürüz... ;)

Büyün konserin videosu var anatolianın ama onları youtube a koymuyacağım... İstiyorsan sana özel link veririm rapid e yükleyip...

KONSERE HERKESİ BEKLİYORUZ... SAÐLAM BİR KONSER BİZİMLE OLUCAK...

Arkadaşlar Oğulca'nın vakit problemi yüzünden Kaçak konsere ilk çıkacaktır. Beni kırmayıp konserden çekilmediler ve konsere ilk çıkmayı kabul ettiler zaten sıra bizim içinde önemli değil anlayışınız için teşekkürler arkadaşlar en kısa sürede görüşelim... ;)

Güzel bi konser olması dileğiyle...

29ekim22gq8.jpg

Konserde basarılar dileriz...
usagi_ demiş ki:
tüm gruplara başarılar dilerim öperim gözlerinizden...

Eyvallah beyler saolun... Sizleri yanımızda görmek bize büyük bir güç ve kafa koparma isteği veriyor :p ...

BrK_SeTh demiş ki:
beyler 29 ekimde aynı sahneyi paylaşcas hepimise çok başarılar fln ...

Mutluluk duyarız... İyi bir konser olur umarım ;)

Ha Bu arada biz kendi konserimizi gec saate aldırdık size destek olarak orda olcaz :)

yalana bak :D zaten sizin koserde ilk grup 6 da felan çıkar anca :D eheh neyse güzel yaf saol diyim yinede...

Arkadaşlar bu gün manyak bir stüdyo yaptı kaçak ve 2 yeni parça bitti tam anlamıyla ve eskilerdende bir parça bitti... Pazar günü güzel sürprizler olacak... Kafalar durar mı ? durmaz... Onlarda kopacak tabi...

Olum Bizim saundcheck 1 saat sürüyor ilgini cekerim 8)

eheh tamam ona sözüm yok o zaman :)

Bu arada arkadaşlar bilindiği gibi KAÇAK ilk grup çıkmakta... Kaçak ı en geç 2:30 da sahnede ona göre hemen gelin arkadaşlar :) Bizleri yalnız bırakmayın dipte... ;)

Geri