Fırtına [Metal - Ank]

sonnnnnnnnnnn1vn7.jpg

FIRTINA'NIN TEK AMAÇ İSİMLİ DEMOSU ÇIKMIŞTIR

www.firtina.rockmekan.com dan şarkıları dinleyip yorum yazabilirsiniz ve bizim takipçimiz olup bütün konser haberlerini direk mail yoluyla alabilirsiniz...

http://www.radyoodtu.com.tr/sahnearkasi adresindende bizi her 10 dk da bir oylarınızla destekleyebilirsiniz...

Yakında bir açılış konserimiz olucak bu konser vasıtasıyla demo cd lerimizden alabileceksiniz...

Yeni sezonda daha iyi bir FIRTINA olarak karşınızda olmayı ümit ediyoruz... Konserlerde görüşmek üzere ;)

krmz demiş ki:
vokalde baya deişiklikler olmş anlaşılan yeni demolarda baya güsel olmş arklar ayr türkçeyi desteklmeye dvm ettiğinz içinde ekstra tebrikler....

çok teşekkür ederiz... Vokaller tam konserlerde söylediğim gibi oldu... Önceden kayıtlarda pek brutal kullanmıyordum ama bunda kullandım... umarım hoşunuza gitmiştir...

Sonuna kadar TÜRKÇE ;)

Sevgili Kardeslerim ;

Siteye uzun zamandır girmiyorum.Duydumki yeni ''Demo'' yapmıssınız.Sitenizde dinleme sansı buldum .Gayet basarılı ve kaydedeger bir ''Demo'' olmuş.

Başarınızın ve azminizin bir göstergesi olarak sayıyorum bu oluşumu.

belki uzun zamandır bir arada bulunup kaynasamadık.Ama siz zaten biliyorsunuz elimizde olan bütün imkanların yarısının size ait oldugunu . . .

Sevgilerimle.

T.D

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Sevgili Kardeslerim ;

Siteye uzun zamandır girmiyorum.Duydumki yeni ''Demo'' yapmıssınız.Sitenizde dinleme sansı buldum .Gayet basarılı ve kaydedeger bir ''Demo'' olmuş.

Başarınızın ve azminizin bir göstergesi olarak sayıyorum bu oluşumu.

belki uzun zamandır bir arada bulunup kaynasamadık.Ama siz zaten biliyorsunuz elimizde olan bütün imkanların yarısının size ait oldugunu . . .

Sevgilerimle.

T.D

Teşekkürler Fatihcim... Aynı şeyler sizin içinde geçerli... En yakın zamanda bir konserde görüşürüz işallah... Kendinize iyi bakın ;) Sizleri seviyoruz...

HiPnO demiş ki:
krmz demiş ki:
vokalde baya deişiklikler olmş anlaşılan yeni demolarda baya güsel olmş arklar ayr türkçeyi desteklmeye dvm ettiğinz içinde ekstra tebrikler....

çok teşekkür ederiz... Vokaller tam konserlerde söylediğim gibi oldu... Önceden kayıtlarda pek brutal kullanmıyordum ama bunda kullandım... umarım hoşunuza gitmiştir...

Sonuna kadar TÜRKÇE ;)

kesinlikle kullanmaya devam et bence çok sevdim ben
hadi bakalım konserlerde ve süprizlerde de görürüz ;) işallah sizi...bekliyoruz haberlerinizi....

63413748ov8.jpg
79536254vu7.jpg

Fırtına 15 Eylül 2007 C.tesi günü DİP Music Hall'da Kasatura,Geçit((Enterprise)) ve Warline gruplarıyla DEMO TANITIM konserinde sahne alıcak....bütün sevenlerine duyurulur...Ayrıca konserde DEMO satışı ve çeşitli süprizler olucaktır....

Afiş ve diğer bütün ayrıntılar çok yakında............

krmz demiş ki:
ya arkadaşlar bu konserler ne zaman olcak hadi yaa şimdiden çok sıkıldım yurtta ben..... :D

Can sıkıntısına iyi gelir artık bu konser...

Evet arkadaşlar bu bir demo tanıtım konseri olucak ve 3 grubunda içerde demoları gerçekten çok çok çok ucuz bir fiyata satılcak 3 tane demo 3 milyon gibi güzel bir fiyat hemde bu... Ayriyetten yapabilirsek güzel bir aktivitede yapabiliriz demo satışında... Şimdilik belli değil ama bu... Herneyse... Konserde görüşmek üzere...

Bu sene çok az konsere çıkıcaz çünkü fırtına grubunun tamamı öss ye hazırlanıyor... O yüzden bu konseri kaçırmasanız iyi edersiniz...

oy oy oy oğlum uzun bir aradan sonra tekrar birlikte sahnedeyiz çok güsel olur umarım konser şimdiden başarılar abi bu arada demo da güsel olmuş başarılarınızın devamını dilerim kardeşlerim

Geri