Fırtına [Metal - Ank]

Gittik konserimizi verdik... Seyircimize tekrardan teşekkür ediyoruz saolsunlar hiç durmadılar sürekli katıldılar... Tabi onlar coşunca bizde coştuk... 8) Biraz bizim için rock bir konser ama olsun çok güzeldi... Süleyman Demirel lisesine buradan teşekkür ediyorum... Böyle bir konserde bize çıkma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz...

Yaşasın Rock and Metal :twisted:

lan cantu olm SÜLEYMAN DEMIREL deil laaannn MUSTAFA KEMAL laann beyler bayanlar kusura bakmayin ark.in kafasi gitmis iste :D.... hahaha hayret bisi ya :D :D :D güzel bi konserdi ama keske daha cok parca çalsaydik yaaa öfff....neyse bu bile iidi bahar senliklerine davetliyizz heyoooo :D :twisted: .... idilcim bidakine artik :d haa cantu bu arada bluetooth u bulamadim abi yoqsa hemen koyacam da iste bulamadim ya öfff :? ....

Evet yağmurların okuluydu :) onun sayesinde çıktık zaten senide özlemiş cemreyi özledim ben diyordu ;)
Bu arada bu gün stüdyomuz var bilindiği üzere 16:00-18:00 da zoo da bekleriz cemrecim...
Demoyuda bu gün halletceğiz büyük ihtimalle... Elden dağıtmaya karar verdik bu demoyu... Çünkü hücum kayıtın siteye konmasını pek mantıklı bulmadık dorusu. Şu anlık koymaya karar verdiğimiz yerler ve büyük ihtimalle koyacağımız yerler...
-Andaç cafe...
-Zoo stüdyosu...
-Pan müzik...

Pan müzik olmayabilir ama diyerlerine kesin bi 10-15 tane kopyalayıp vermeyi düşünüyoruz ayriyetten elle de dağıtma mümkün olabilir... Ayriyetten şurayada koysanız iyi olur derseniz buraya yazın ben dediğiniz yerede bir kaç cd bırakmaya çalışırım...

Sevgiler saygılar...

Hımm aslında sende haklısın... O zaman siteye koyalım daha kolay olur öyle... Yeni resimleride çekildik pazar günü süper oldu gerçekten... Bu arada zoo ya yapması için verdik demomuzu salı günü arıyacağız tamam mı adnan abi demo diye oda tamam derse direk başlayacağım basmaya :p

Mutlu haber :!: Demomuz hallolmuş ve bir köşede almamız için bekliyormuş :D Şimdi ki sorunsa şarkıların siteye koyulup koyulmayacağı ama galiba koymak en iyisi... O zaman şöyle diyim :) www.kacak.net yakında sizlerle ;)

Sanırım sizlerinde bizimde beklediğimize deyecek şeyler gerçekleştireceğiz arkadaşlar... Birde T-Shirt yaptırdık mı aman tanrım 8)

Tamam tamam herkese vereceğiz arkadaşlar biraz sabır :) Böle güzel bişiler olsun istiyoruz böle janjanlı dış kaplar felan :D Hepsi hallolunca güzel duyuru yapacağım buraya...

İlginize teşekkür ederim...

beyler bayanlar bu arada su mustafa kemal lisesinde verdigimiz konserin resimlerini koydum albümümüme oradan bakabilirsiniz....bizizde de ayarlayin bi konser artik yaw :)

not: konser resimleri degerli ve saygi deger menejerimiz ayriyetten eski basscimiz olan sercan tarafindan çekilmistir :p :p ...telefon benim tabi 8) :D

:twisted: :twisted:

Norton_Antor demiş ki:
ya siz uğraşmıyorsunuz ki kayıtlarınız insanlara ulaşsın diye.

Biz sadece her şeyin mükemmel olması için uraşıyoruz bunun olması içinde biraz beklemek lazım... Resimleri çekildik şarkılarımız da tamam az kaldı www.kacak.net ide alıp o şekilde bir site yapacağız... Bu site için uraşıyoruz parça parça önünüze sunmaktansa bir bütünlük ve güzellik halinde sunmak istiyoruz... Bu konuda haksızmıyım ? Yani herkese demoyu dağıttıktan sonra ne anlamı kalırki siteyede koymanın... Hem eğer siteye koyarsak aynı anda daha çok insana ulaştırabiliriz... Reismlerde tamammış onlarıda alıp en kısa zamanda işleme başlayacağım...

Destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar...

Saygılar... Sevgiler...

Bir daha olmamasına dikkat ederiz... Uyarınız için teşekkürler...

22 Mayıs Pazar günü (yani bu pazar) biziz rock barda konserimiz vardır... Herkesi bekliyorum arkadaşlar...

Sevgiler... Saygılar...

Sizleri Seviyorum...

HiPnO demiş ki:
Norton_Antor demiş ki:
ya siz uğraşmıyorsunuz ki kayıtlarınız insanlara ulaşsın diye.

Biz sadece her şeyin mükemmel olması için uraşıyoruz bunun olması içinde biraz beklemek lazım... Resimleri çekildik şarkılarımız da tamam az kaldı www.kacak.net ide alıp o şekilde bir site yapacağız... Bu site için uraşıyoruz parça parça önünüze sunmaktansa bir bütünlük ve güzellik halinde sunmak istiyoruz... Bu konuda haksızmıyım ? Yani herkese demoyu dağıttıktan sonra ne anlamı kalırki siteyede koymanın... Hem eğer siteye koyarsak aynı anda daha çok insana ulaştırabiliriz... Reismlerde tamammış onlarıda alıp en kısa zamanda işleme başlayacağım...

Destekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar...

Saygılar... Sevgiler...

amatör grupsunuz daha ne mükemmelliği? iyi siz bekleyin 3-4 sene sonra koyarsınız mükemmel olunca.

Bu arada sölemeden edemeyeceğim doğrusu... Haziranın 5 inde Evrensel Kolejinin bahar şenliklerindeydi sanırım... Mor ve ötesinin alt grubu olarak çıkacağız... :D mutluyuz tanınmamız için büyük şans ne diyim... Bizi destekleyen herkese tekrardan teşekkürler arkadaşlar...

Konserimize gelen var mı arkadaşlar ??? Gerçi ben anca 10 kişi gördüm bizizde işte oda bu derbi maçının sonucu ne yazıkki :(
Ama biz iyiydik yaw(yani en azından ben öyle düşünüyorum) ... Size repertuarı yazıyım bari...

1-Metallica-Fuel (bu şarkıyı intro şeklinde çaldık.Kısa bir kısımdı :) Ama ilerde tamamını çalacağız.)
2-Kaçak-Topraktan (işte parça bu adamım :metal )
3-Metallica-Frantic (yeni çalmaya başladığımız bir parça...)
4-Halo (İşte güzel bir cover... Uslan be Halil İbrahim :p )
5-Metallica-Creeping Death (bilen biliyo :D )
6-Pentagram-Anatolia (creeping in hemen bitimine bağladık dehşet oldu :D )
7-Kaçak-Gökyüzünü Unutmak (bu da slow ama sonradan fastleşen bir parça...)
8-Metallica-So What (I've even fucked a school girl's twat... So what ? :D )
9-Üzerinde çalıştığımız güzel bir parça onun başından azıcık çaldık...

İşte arkadaşlar repertuarımız böyleydi keşke herkes gelseydi ama bir dahakine inşallah...

HiPnO demiş ki:
Konserimize gelen var mı arkadaşlar ???
Ama biz iyiydik yaw(yani en azından ben öyle düşünüyorum)
ben ordaydım ve dışardan dinleyebildiğim kadarıyla söylemek isterim ki hepinizin ama özellikle de vokalinizin biraz daha asılması gerekiyor çalışmalara.önünüzde biraz daha zaman var ve iyi değerlendirirseniz daha iyi işler çıkarabilirsiniz.
trampet konusuna hiç değinmek istemiyorum çünkü ucu biraz da bize dokunuyor :)
başarılar,saygılar...

baba ayıpsın ya sen geliyorum de stüdyomuza ben sana demo getiriyim yani... Bu arada ben buraya stüdyo saatlerini yazıyorum istersen gelip dinleyebilirsin bizi gene desteklerini esirgeme bizden uyur abim :) Bu arada arkadaşlar yeni parçalarımız çok sağlam geliyo kaçak grubu trash e yatay geçiş yapacak gibi ;) Bekleriz stüdyomuza... Bir andaçta konser ayarlayamadık yaw oranında bir atmosferini solumak güzel olurdu hani... Yani ne kadar sistem kötü deselerde kendi amfilerimizi getirsek sorun olmaz yani...

Sevgiler Saygılar... Desteklerinizi esirgemeyin bizden... Saolun var olun...

ya benim bass gitmeseydi acaip bass vericektim ama düştü işte aksilik sonucu başkasının bassıyla çıktım...neyse yine bazı aksilikler oldu ama konser güzeldi...izleyen az bile olsa iyi iyi....5 haziran ı bekliorz...

Genç yaşınıza rağmen mükemmel bir sahne performasınız olduğunu duydum. :twisted:

Ben pek metal sevmezdim ama siz bana sevdirceksiniz heralde bu müziği.Özellikle thrash metali çok merak ediyorum.thrash,yani böyle çöp gibi sert bi müzik sanırım.Çok sıkı olmalısınız,hele ki bu kadar gençsiniz.
:twisted: :twisted: :twisted:

Sizin alt grubunuz olarak bir konsere çıkmak isteriz.Bizim sayfaya da bekleriz,şarkımız hakkında da yorum alabilirsem ne mutlu bana.Saygılar.

Geri