Fırtına [Metal - Ank]

Ya aslında 11 kisilik bir konser biraz abest kacardı.Melegin saibi 11 kisinin getircegi dinleyicilerden.En az 4 milyar giris parası kazanacak.Ama sizin bundan bir cıkarınız yok tam tersi bide azar yiyorsunuz ve emir altında sahneye cıkıyorsunuz.Yani su oluyor.Sizin sırtınızdan para kazanan birileri sizi emir altında tutarak 5 parca calacaksınız diyor ve 6 parca calamıyorsun yani ne yaparasan yap.Aslında suc bizde biz kendi istegimizle yapıyoruz gerci biz Tansiyon 12,8 olarak artık böyle organizasyonlara katılmıyoruz.Dogrusu zorumuza gitti ben haftada 8 saat stüdyo yapıyorum.CEbimden para vererek birileri benim verdigim parayı hice sayarak bedava calmamı istiyor.UTANMADAN.Valla kusura bakmasın kimse kimsenin tohumuna para saymadı hic cıkmam giderim 10 ytl mi veririm.Pasa pasa calarım eylenirim evime dönerim.Orada yapmıs oldugum hamballıkdan iyidir.Müzisyene saygı yok kimse sorgulamıyor lan bunlar ne zorlukla icinde calısıyor 2 - 3 kurus versek bi kaybımız olmaz 4 milyar para getiriyoe cocuklar bize 1 günde her birine 20 milyon versem 3 milyar gene bize kalır.Diyen birini ben görmedim arkadas kurusu kurusuna hesap yapıyorlar.O para 4 milyardan asagıya olur se bide cıkan gruplar azar yiyon bumu sizin dinleyiciniz diye.Ben son olarak Anti Organizasyon diyorum.

DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN demiş ki:
Ya aslında 11 kisilik bir konser biraz abest kacardı.Melegin saibi 11 kisinin getircegi dinleyicilerden.En az 4 milyar giris parası kazanacak.Ama sizin bundan bir cıkarınız yok tam tersi bide azar yiyorsunuz ve emir altında sahneye cıkıyorsunuz.Yani su oluyor.Sizin sırtınızdan para kazanan birileri sizi emir altında tutarak 5 parca calacaksınız diyor ve 6 parca calamıyorsun yani ne yaparasan yap.Aslında suc bizde biz kendi istegimizle yapıyoruz gerci biz Tansiyon 12,8 olarak artık böyle organizasyonlara katılmıyoruz.Dogrusu zorumuza gitti ben haftada 8 saat stüdyo yapıyorum.CEbimden para vererek birileri benim verdigim parayı hice sayarak bedava calmamı istiyor.UTANMADAN.Valla kusura bakmasın kimse kimsenin tohumuna para saymadı hic cıkmam giderim 10 ytl mi veririm.Pasa pasa calarım eylenirim evime dönerim.Orada yapmıs oldugum hamballıkdan iyidir.Müzisyene saygı yok kimse sorgulamıyor lan bunlar ne zorlukla icinde calısıyor 2 - 3 kurus versek bi kaybımız olmaz 4 milyar para getiriyoe cocuklar bize 1 günde her birine 20 milyon versem 3 milyar gene bize kalır.Diyen birini ben görmedim arkadas kurusu kurusuna hesap yapıyorlar.O para 4 milyardan asagıya olur se bide cıkan gruplar azar yiyon bumu sizin dinleyiciniz diye.Ben son olarak Anti Organizasyon diyorum.

Vallaha doğru söze ne denirse onu diyorum bende... Zaten bu konserde 11 grup çıkacağını bende afişi görünce öğrendim... Neyse sağlık olsun Nedjima güzel bir konser olur umarımda şöyle hem eyleniriz hemde eylendiririz herkesi...

Trace demiş ki:
Parayı konuşmadan nota basmayın gayrı...

:LOL:

Organizer demiş ki:
Umuyorum İstediğiniz Şekilde Bir Organizasyon Olucaktır... Eğleniceksiniz Ve Eğlendireceksiniz Ben Bundan Eminim...
Şimdiden Başarılar ;)

İçim şimdi daha bir rahat :) daha bir gaza geldim :D

kvnc_bas demiş ki:
bn derdim ki kaçakkk beni tnaıyonz :D bende sizi ii tanyıon abilerim 11 kişinin içine çıkıp ezseydinz kaşınanları diorum :D

:D artık böyle oldu yapacak bişi yok :)

Trace demiş ki:
splash demiş ki:
Sonuna kadar haklısın Fatih...
Nedjımaya herkesı beklerız kopmadık kafa kalmıcak :twisted: guzel bı organızasyon olcagından emınım ;)
Ula görende bizi cellat sanacak gayrı aq zuhahaha :D...

Eheheh yıkıcaz sahneyi parçalıyacaz beyinleri, omurilikleri çıkarıcaz yerinden :LOL:

Zuhahahaha sakatat metal öncüleriiiii yeah!!! KAÇAK! :D:D...
Sizin grup elemanlarının gözleri fışkırmış baırsakları sahneye saçılmış bizede ondan yapın abi,bizim kollarımız kopuk damarlar gitarın sapında duruyo :D...
Konserinize gelcem nasipse lööööö ilk fırsatta...

Trace demiş ki:
Zuhahahaha sakatat metal öncüleriiiii yeah!!! KAÇAK! :D:D...
Sizin grup elemanlarının gözleri fışkırmış baırsakları sahneye saçılmış bizede ondan yapın abi,bizim kollarımız kopuk damarlar gitarın sapında duruyo :D...
Konserinize gelcem nasipse lööööö ilk fırsatta...

Falla seviniriz gelirsen :D hatta o kadar seviniriz ki iç basıncımızı dış basınca eşitleyemeyip patlarız :LOL:

Tekrardan Başarılar Kaçak...
enson20aralkforummaz6.jpg

Arkadaşlar tebrik ederim ,dün 3. izleyişimdi sizi ve yine beğendim , biz sizin yaşınızdayken yarınız kadar bile değildik :D Çok beğendim , parçalar biraz daha konsantre çalınırsa daha süfer olur diye düşünüyorum ;)
Şu an tek göze çarpan eksiklik ;vokal vurguları.Ama onun da görevi yeterince zormuş :)
Kolay gelsin tekrardan görüşürüz..

Bronx demiş ki:
Arkadaşlar tebrik ederim ,dün 3. izleyişimdi sizi ve yine beğendim , biz sizin yaşınızdayken yarınız kadar bile değildik :D Çok beğendim , parçalar biraz daha konsantre çalınırsa daha süfer olur diye düşünüyorum ;)
Şu an tek göze çarpan eksiklik ;vokal vurguları.Ama onun da görevi yeterince zormuş :)
Kolay gelsin tekrardan görüşürüz..

Konsantre olamamamız konusunda haklısın... Ben gitarları duymuyordum gitarlar birbirini duymuyordu bateri gitarları duymuyordu felan... karışıklıklar oldu aralarda... Vokal konusunda kötü bir performans sergilediğime inanıyorum... Onun dışında bu sene şan dersi felan alacağım hayırlısıyla... Daha iyi olucak... Bize göre kötü bir konserdi... Sahnedede dediğim gibi ben sizin yerinizde olsaydım kendimi alkışlamazdım ama saolun geldiniz alkışladınız felan... Ve konserden sonra gelip bu foruma birşeyler yazdın... Gerçekten çok saol...

Geri