Letans (Sivas)

Perşembe günü olcak olan konserlerin afişini dün okulun pek çok yerine astık...

umarım sökülüp çıkarılmaz...

Afişi kuşe kagıda renkli olarak bastırdık... Arka fon tamamen siyah olacaktı ama maliyet çok fazla olacagı ıcın sponsor kabul etmedi :)

Ki bu sekılde aslında daha da dikkat çekici oldu...

Görüşürüz...

Can

Merhaba arkadaşlar ben Dilruba'nın kuzeni İnci, sizi provalara izlemeye gelmiş ve sizinle tanışma şansı bulmuştum.Gerçenten çok iyisiniz,umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz.Şanınız izmire kadar yayılırda sizi buralarda da dinleme şansınıda bulurum inşallah :) Herşey dilediğiniz gibi olsun.BAŞARILAR...

inci_polat demiş ki:
Merhaba arkadaşlar ben Dilruba'nın kuzeni İnci, sizi provalara izlemeye gelmiş ve sizinle tanışma şansı bulmuştum.Gerçenten çok iyisiniz,umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz.Şanınız izmire kadar yayılırda sizi buralarda da dinleme şansınıda bulurum inşallah :) Herşey dilediğiniz gibi olsun.BAŞARILAR...
tşkler inci umarım bizde senin dileklerini yerine getirebliriz;)

reklamszhv6.png

arkadaslar konser e herkesi bekliyoruz umarız bizim gibi izleyen herkes de eğlenir ayrıca yarın rock fest günü çıkacak gruplara basarılar dileriz..umarız böyle organizasyonlar sivas ta artar herkese ii eğlenceler .....[/b]

kimse bişey söylemeyecakmı ben artık dayanamıyorum yaa bu şanssızlık neden yanı 4 gun boyuncaa suren senlıklerde neden persembe gunu yaa :) nıe okul grupları dısardan gelenler deılde nese yaa

Ya bakıyorum bakıyorum ama ne paranoya'nın sayfasında ne de burda geçtiğimiz perş. deli gibi yağan yağmurdan bahsedildiğini göremiyorum...Ne oldu o gün?Ya da şu andan sonra bişiler yapılacak mı?Hayatta mısınız?Huu huu...Kültür Merkezi'ne mi alındı konserler,bu dolaşan söylentiler ne?Hepsini yazacak değilim kampüsteyiz malum hepimiz biliyoruz...E bi sonuca bağlansın artık;yoksa bağlandı da biz mi bilmiyoruz? puff...

perşembe gunu del gibi yagan yagmurdan sora ne konserler ılerı bı vakıte erktelende neden baska bişe oldu kardeş konserler elımızde patladı :? yapılacak bişe yokmus yanı bıze ole dedıler ben de mılletın nıe suskun oldugunu anlamıorum

arkadaslar biraz geç bir açıklama oldu ama perşembe günü havanın azizliğine uğradık:( sonuc olarak biz o gün bi protesto tarzında merkezi amfide birkaç şarkı çaldık gelip izleyenler de oldu ama herkezde moral bozukluğu ve sinir vardı . bu yıl Letans grubu olarak bir daha konser vermeyeceğiz ama bu sadece bu yıl için geçerli seneye kaldığımız yerden devam .. sizde takibe devam ...[/b]

juniourrr demiş ki:
arkadaslar biraz geç bir açıklama oldu ama perşembe günü havanın azizliğine uğradık:( sonuc olarak biz o gün bi protesto tarzında merkezi amfide birkaç şarkı çaldık gelip izleyenler de oldu ama herkezde moral bozukluğu ve sinir vardı . bu yıl Letans grubu olarak bir daha konser vermeyeceğiz ama bu sadece bu yıl için geçerli seneye kaldığımız yerden devam .. sizde takibe devam ...[/b]
seneye???

çok merak ettiğim bir konu var:
madem ki cumhuruyet üniverstesinden çıkmış bir grup diyorsunuz kendinize; neden üniversitenin imkanlarını kullanarak şarkılarınızı (ya da coverlarınızı) myspace gibi yerlerde paylşamaya dair bir çaba sarfetmiyorsunuz ???
(tabii belkide böyle bir mücadeleniz vardır...ama imkanlar el vermiyor olabilir...bizimle paylaşır mısınız düşüncelerinizi...)

öncelikle şunu söylemeliyim ki bizim tabikide öyle kaygılarımız war ama sende taktir edersin ki herşeyi istemek yetmez çalışıyoruz ama en sonunda (15 mayıs perşembe günü) anladık ki aslında bazı şeyler şansa , gününde olmaya bakıyor. bizi yıldırmaz böyle şeyler tabikide ama nerden nasıl çatlakların geleceğini de kestiremiyoruz..

üniversitenin desteğine gelince de bunu sivas'taki bütün gruplar diyor destek kelimesinin anlamını sanırım bilmiyorlar .bizim birbirimze verdiğimiz yada aldığımız desteğin dışında ben destek görmedim(gruplar arasında)...

biraz uzadı laf en iyisi toparlayım kayıt almak istiyoruz doğru zaman geldiğinde elimizdekileri en iyi şekilde de size sunacağız desteklerinizden dolayı herkeze teşekkür ederiz ...

saygılar LETANS..

Geri