Heavy Metal Albüm Önerileri

Selamlar sevgiler herkese. Müzik çalarıma bundan sonra albüm albüm şarkı eklemek istiyorum. Sevdiğiniz metal albümlerini benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Megadeth'ten Rust in Peace ve Peace Sells... But Who's Buying? Iron Maiden-Fear of the dark, Dance of death ve number of the beast. Iced Earth-Dystopia, Plagues of babylon ve incorruptible albümlerini tavsiye ederim. Biliyorsundur gerçi bunları biraz popüler olan albümlerden önermek istedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Megadeth'ten Rust in Peace ve Peace Sells... But Who's Buying? Iron Maiden-Fear of the dark, Dance of death ve number of the beast. Iced Earth-Dystopia, Plagues of babylon ve incorruptible albümlerini tavsiye ederim. Biliyorsundur gerçi bunları biraz popüler olan albümlerden önermek istedim.

Teşekkür ederim hocam çok sağ olun. Elbet biliyorum grupları veya albümleri ama işte sonradan baktım da albümden 1-2 popüler parça biliyorum gerisi yok. En azından tekliler hariç komple albüm albüm dinleyeyim. Hem kapak fotoğrafıyla falan güzel oluyor hahaha :D

vakti zamanı gelip melodic death metal türüne girişmek istersen(benim 10 yılımı aldı girişmek) şu sırayla çalışırken veya oyun oynarken dinlemeni öneririm:
- In Flames - Whoracle
- In Flames - Clayman
- In Flames - Colony
- In Flames - The Jester Race
Death Metal'e aşinaysan tersten başlarsın.

vakti zamanı gelip melodic death metal türüne girişmek istersen(benim 10 yılımı aldı girişmek) şu sırayla çalışırken veya oyun oynarken dinlemeni öneririm:
- In Flames - Whoracle
- In Flames - Clayman
- In Flames - Colony
- In Flames - The Jester Race
Death Metal'e aşinaysan tersten başlarsın.

Çok teşekkür ederim abi. Death metal şimdiye kadar hiç cazip gelmedi aşırı sert vokallerden dolayı ama In Flames grubunun yeri bende ayrıdır. Yine de bu konudaki bütün albümleri dinleyeceğim. Hoşuma giden parçaları inceleyip çalışarak da gitar tekniklerimi geliştirmeye çalışacağım.

Geri