Çin yapımı Dean gitarlar ?!

ben yalaka degilim ama senin taptigin serefsizliktir sercan durumlar boyle ben dukkanin simdi ki halinden memnumum cunku dukkan LLL degil artik ordan sen jackson u aldiginda bende orada olmaya calisacagim ve ayni gun dean i alip goz(t)une sokacagim

Garousta demiş ki:
ben yalaka degilim ama senin taptigin serefsizliktir sercan durumlar boyle ben dukkanin simdi ki halinden memnumum cunku dukkan LLL degil artik ordan sen jackson u aldiginda bende orada olmaya calisacagim ve ayni gun dean i alip goz(t)une sokacagim

Öncelikle umarım o gitarlar gelir ve geldiği gün de sende orada olursun.Ayrıca kendini tanıtırsan sevinirim orada bana...

Arkaşadaş zaten seviyesini belli edip bunun sayesinde siteden atılmış.
Bundan sonrası için Syreena Müzik'e hayırlı satışlar dileyip burada firma hakkındaki söylediklerimi noktalıyorum.

Ayrıca Selim Bey'in Pazartesi günü için verdiği sözü ve eğer gelişme olmazsa ''hesap no yolla'' dediğini hatırlatacağımı belirtmek isterim :)

Sağlıcakla...

writerson demiş ki:
O zaman sen de o forumda yazmaya devam et, syrenna daki insanları ve beni karalamaktan vazgeç. Her jackson mağduruna (bakın jackson mağduru diyorum) mutlak jest yapılmasını sağlayacağım ki tüm koordinasyon hatalarına rağmen LLL da böyle düşünüyor bunu da biliyorum. Birazcık daha sabır rica ediyorum. Telefonlara gelince sadece bir LLL şubesinden, merkezden gelen talimat ve güvenceye istinaden en olmaz zamanlarda, toplantılarda, evlenme teklif ederken, tuvalette, uyurken... jackson diye arandım aylarca ve bana ne söyleniyorsa (Jackson veya LLL tarafından) ilettim ve bu konuda elimden geleni yaptığıma inanmaktayım. LLL kadar jackson guitars da kabahatli emin olun. ama böyle konuşacaksan hemen banka hesabını gönder haftaiçi hesabına havale yapalım. Foruma da dekontun resmini göndereyim arkadaş kalalım.

Beklenen oldu ve gitarlar gelmiyor.

Merak ettiğim Selim Bey hala sözünün arkasında mı?Paraları ne zaman ve nasıl iadeye başlayacak?

Selim Bey eleştirilere cevap vermek için giriyorda foruma sözünün arkasında durduğunu belli etmek için giremiyor sanırım.
Her verdiğiniz söz gibi bu da mı fos çıktı acaba?
İlla hakkımızı hukuksal yolla mı arayalım?Sizinle insan gibi uzlaşmanın bir yolu var mı acaba?

Geri