Sizce SX SST 57 ürünü parasının karşılığını verir mi?

Ben bir les paul kullanıcısıyım fakat strat kasa gitarların da çatlak tonu beni hep cezbetmiştir. Şimdilerde elime biraz para geçti ve almayı düşünüyorum. do-re.com.tr/sx-stratocaster-elektro-gitar-black. Bu gitar hakkındaki düşünceleriniz nedir ? Sizce bahsettiğim çatlak cezbedici tonu alabilir miyim ? Eğer alırsam üzerinde biraz da modifikasyon işlemi düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Çevremde de hiç anlayan insan yok ki. Kendi başıma anlamaya çalışsam çok mu zor olur ki ?
Gitarı amfiye takmadan çal. Akustik olarak hangisi sana daha gür geliyorsa ve transparan renkli bir gitar seçeceksen de ağaç desenini beğendiğin birini al. Burgularını kontrol et, düzgün çalışmayan çıkabilir. Bir de fret kenarları iyi törpülenmemişse, elini kesecekmişcesine hissiyat verebilir. Şimdi bu koşulları bir arada sağlayan bir gitar bulursan, o gitarı alıp kasaya yönel. Elektroniği de çalışıyor mu diye kontrol etmeyi ihmal etme. Madem sıfır alacaksın, mağazada iken sorunu kaynakta çözmek en kolayı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gitarı amfiye takmadan çal. Akustik olarak hangisi sana daha gür geliyorsa ve transparan renkli bir gitar seçeceksen de ağaç desenini beğendiğin birini al. Burgularını kontrol et, düzgün çalışmayan çıkabilir. Bir de fret kenarları iyi törpülenmemişse, elini kesecekmişcesine hissiyat verebilir. Şimdi bu koşulları bir arada sağlayan bir gitar bulursan, o gitarı alıp kasaya yönel. Elektroniği de çalışıyor mu diye kontrol etmeyi ihmal etme. Madem sıfır alacaksın, mağazada iken sorunu kaynakta çözmek en kolayı.
Teşekkür ederim, bu bilgilerin yardımı olur kesinlikle. Sağ olun.

Geri