Şehir Efsaneleri.....

İNANAMAYACAĞINIZ FIRSAT AYAĞINIZA GELDİ!!!
Custom gitar! Stock manyetiği yerine orjinal 1922 el sarımı Dimaraza Super Vintage takılmıştır. Klavyesi 1966 Strat Kremono, Gövde ise has Cibuti maunundan yapılma Gipson LP Sunshine'dır. Dünyada tektir!! Ebay satış fiyatı 8.800 ile 88.999 dolar arasıdır!! Gitarı Slash gördü DİBİ DÜŞTÜ!!! "Abi köpeğin olayım, 500.000 dolar artı benim İbiza'daki yazlığı veriim" dedi satmadım!!! Şimdi de maksat kıyak yapmak ve sevap kazanmak olsun diye sadece 1.750 liraya veriyorum!!!! Tonunu ne Gibson, ne Rockson ne de Jackson customlarda bulamazsınız!!! Bir haftaya satılmazsa fiyat üç katına çıkacaktır kaçırmayın!!!

şehir efsanesi değil de forumda efsane olan aletler var. bakıyorum habire el değiştiriyor.senelerdir gördüğüm aletler var. alet hep satılık sahipleri değişiyor 🙂 böyle bir alet bir sefer geri dönüp bana geldi , 3-5 sefer de takas teklif edildi 😀

haha Bende de vardı yollu bi gitar, Ibanez RG470 FM kırmızı. Sattım, elime geri geldi, gene sattım bu sefer Ankara'ya, bi sene sonra alakasız biri Rize'den Epiphone'a takas olarak önerdi, iki sene önce SRV'de gördüm, geçen sene de Tünel'de bi dükkanda. İşin ilginç yanı 5 sene önce nasıl verdiysem perdeleri bile aynı öyleydi, fiyatıysa dolar üzerinden ikiye katlanmış. En sonunda alıp yakıcam, o olacak. 😀

Ben yapaydım bu albümü eyiydi aslında benim de aklıma geldi bu albüm ama işte imkansızlıktan kayıt yapamadım.Geçen gün de hötdürü höt yeni albüm yapmış bizim arkadaşın parçalarını araklamışlar 😀

Zamanının efsanevi tezi:
"David Gilmour da gitarist mi be aabi? O ne ööle dedem gibi ağır aksak tımbır bımbır çalıyor!! Adam hiç hız yapabiliyor mu? Hea!? Yaa!! Nooldu, sustun?!? Oldun g.t bülbül gibi öt! 😀"

Pek katıldığımı söyleyemesem de lambalı amfi konusunda hak verebilirim 😀 Ama analog pedal büyük nimet şimdi.

butikten kastım analog demek değil ama olsun 🙂 elime sürüynen butik alet geçti. yok mxr p90 modifiyesi yok small clonen'un eksi özellikleri alınmışı ve çoğunda orjinalleri daha iyiydi.özellikle böyle çok yerli alet edevat var. geçenlerde yerli bir güç düşürücü denedik arkadaşımla peh dedik. thd hot plate falanla test ettik çok sönük kaldı yanında. keza çoğu pro müzisyen öyle pek butik alet kullanmaz. kullansa zaten piyasada bulunsa butik olmaz. her zaman derim bildiğin sd1 boss'un en ucuz pedalı çoğu lambalı pedallardan daha başarıldır. ha buradan her butik ve yerli üretim alet dandiktir sonucu çıkmasın.amfin sağlam olsun gerisi hikaye.

Geri