Amfi tavsiyesi yardim

kendine bu amfilerle yazık etme aslanım, az biraz daha bütçe yarat(gerekirse birkaç ay bekle) 1-2 yıl kurtaracak bir amfi al en azından. Bunlar insanı gitardan soğutur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya tabiki çok iyi bir şey beklemıyorum az önce medison meg 2 mydukkandan sipariş verdim 996tlye şimdi amfiyi 2.el alıcam bakalım bir öğreneyim çokda bütçe yok şuan bende birinden 450tlye buldum marshall mg10 ne diyosunuz temiz

hani çok videosu var marshall mg10un gayette yeticeğini düşünüyorum öğrenene kadar sonrada satarı iyisini alırım diye düşündüm yanlış mı düşündüm

Bu amfiler kötü diye cevaplar gelmesine rağmen madem senin için gayet de yeterli al geç işte neden burada tatava yapıyorsun ki? Birinden 450 TL’ye de bulmuşsun, sıfır almadığına göre aldığın paraya satarsın aksi bi durumda. Hem zaten kararını vermişsin yine de buradan fikir almak isteyip sonra yoo bence gayet yeterli diyorsun bir de.

Edit: Bahsi geçen iki amfi bence de kötü. Zaten alınmasından ziyade özellikle alınmaması gereken amfiler diye bir başlık vardı ve bu amfilerin de o listeye dahil olduğunu düşünüyorum. ID Core ve Katana Mini gibi yüzlerce müzisyen tarafından denenmiş onaylanmış giriş seviyesi efsaneleri varken hala Marshall MG diyorsanız tamam alın güle güle çalın işte niye tartışıyorsunuz ki burada?

Bu amfiler kötü diye cevaplar gelmesine rağmen madem senin için gayet de yeterli al geç işte neden burada tatava yapıyorsun ki? Birinden 450 TL’ye de bulmuşsun, sıfır almadığına göre aldığın paraya satarsın aksi bi durumda. Hem zaten kararını vermişsin yine de buradan fikir almak isteyip sonra yoo bence gayet yeterli diyorsun bir de.
usta yanlış anlamışsın ben sadece fikrimi söyledim kesin emin konuşmadım ben tecrübe sahibi değilim zaten bana söylenenleri önemsiyorum daha kararımı kesin vermedim sadece olabilicekleri yazdım sonuna kadar okursan mesajımı zaten yanlış mı düşündüm diye teyit ettirmişim

Geri