Ogün Sanlısoy

Albümü aldım ve son 10 gundur surekli dinliyorum :) Tv kanallarında klibini bekliyorum 8) (gerci Ogün'ün sitesinden indirdim klibi ama biraz ses ve goruntude zaman farkı var, izlemek keyifli olmuyor pc de :? ) butun sarkıları beni sasırtacak derecede cok guzel (genelde albumlerde tum sarkıları severek dinleyemiyorum) "sana dedim" sarkısı dısında hepsini keyif alarak dinliyorum ;)

Ogün umarım cok ama cok basarılı olur... :metal :metal

o şarkı harbiden berbat olmuş.dier şarkılar da beklediim kadar agresif ve sert yapıya sahip deil.yine de alınmalı albümü.

Albümü çok beğendim özellikle ilk şarkı pencere acayip hoşuma gitti..Ogün sanlısoy'un ve tüm müzisyenlerin eline sağlık..Ayrıca menajeri Sedef Hanım'a da çok sevgiler ve saygılar :)

walla ogün'ün kasetinin çıktığını öğrendiğim gibi gittim aldım...

süper walla... hoşuma gitti... özellikle yar olmadın, pencere şarkıları filan baya sardı beni... çok hoş...

ogün

ya bence albüm son şarkı dışında çok iyi özellikle diyorlar çk baba şarkı ama ogün daha öncede aynını yaptı korkmadada toplumsal içrikliydi son şarkı bu da öyle tabi ben toplumsal içerikli olmasına bişiy demiyorum dsadece hip hop neyse işte o müzkik o kötü bence

bencede vokal fln iyi 2. klip de gelicekse pencereye gelmeli we arkadaşlar katılıyorum bende beğenmedim sana dedimi albümdeki öbür şarkılarla da alakasız olmuş........

Pencere klibi bu haftasonundan itibaren kanallarda dönmeye başlıyor, ayrıca yarın akşam (10 temmuz cumartesi ) Çubuklu Hayal Kahvesi'ndeki konsere gelecek olanlar konser öncesi barkovizyondan klibin ilk gösterimini izleyebilecekler...

Geri