Ogün Sanlısoy

Ogün bu işi en iyi yapan yerli vokallerden birisi bence.Ülkemizde bir elin parmaklarını geçmez iyi vokalist sayısı malesef. Bunca yıl aradan sonra gayet iyi bir albüm olmuş. Uyduruk kaydırık değil,iş olsun diye yapılmamış bir albüm en azından...

Bence daha iyisini yapabilirdi,Ferdi nin şarkısını cover yapmış güzel de olmuş ama daha iyi şeyler bekliyorum Ogün den.Bu arada zor beğenen ben onu çok karizma bulmaktayım,burdan duyurmak istiyorum;tanışmak felan istersen BAKİCEZ...

shine demiş ki:
arkadaşlar hatırlarsanız bir aralar size ogün sanlısoy'un albümü hakkında bir sorun yaşadığımı söylemiştim. daha sonra da ogün sanlısoy'un web sitesinden sorunumla ilgili gönderdiğim e-mail karşılığında hemen beni aradıklarını sorunun copy control'den kaynaklandığını söylediklerini ve albümü değiştirme sözü verdiklerini söylemiştim. şimdi bunları neden yazıyorum? başta çok ilgili görünen yetkililer bana bir mail atmışlar eğer albümü sony müzik türkiye pazarlama müdürü selim serezli'ye ulaştırırsanız albümünüz yenisiyle değiştirilecektir. lütfen sonuçtan beni haberdar ediniz diyen bayan sedef erken bu mesajından sonra (sony müzik gibi bir şirketin bu derece -afedersiniz ama- gevşek davranacağını düşünemediğimden) vakit kaybetmeden albümü yolladım. bu olay gerçekleşeli tam 2 ay oldu. ben süre 1 ayı geçince telefon da ettim. muhatabım olarak sedef hanımı bildiğim için kendisiyle görüşmek istediğimi söyledim. bana bir cep telefonu numarası verdiler. oradan bizzat görüşme şansı bulamadığım için sesli mesaj bıraktım ve tahmin edin bakalım ne oldu? evet yanıt alamadım. son bir mail daha attım ve sabırla cevap bekledim. yine yanıt alamayınca son hamlemi yapıyorum ve olayı hepinize duyuruyorum. sony müzik türkiye yetkililerinden birisi de umarım bu mesajı okur ve kendisinden utanır. kendilerine son söyleyeceğim, artık değişim falan da istemiyorum. albümünüz de sizin olsun.
ogün sanlısoy hala çok sevdiğim bir sanatçı ama umarım en yakın zamanda bağlı olduğu şirketi değiştirir. zira o şirketten çıkan albümleri almak gibi bir niyetim yok artık. bilgilerinize arz eder bütün arkadaşları bu durumdan haberdar etmekten zevk duyarım. saygılar sevgiler...
arkadaşlar bu mesajı buraya gönderdiğimde aynı anda ogunsanlısoy.com a bir mail daha atmış ve son kez isyan etmiştim hemen ertesi gün sedef hanım beni aradı bir süredir yoğun çalıştıklarından mailleri okuma fırsatı olmadığını ve dolayısıyla sorunumun hallolmadığını yeni öğrendiğini söyledi ve sony yetkililerinin düzeltmesi gereken bu hatayı kendisi telafi etti. albümü bana kendisi yolladı. olayın kızgınlığıyla kendisini biraz kırdım sanırım o açıdan sizlerin de huzurunda kendisinden özür diliyorum.

bu cd deki problem hepsindemi varmış ya merak ettim...ogün şanlısoy çok başarılı bir albüm yapmışiyi bir iş çıkarmış ama benim her zaman dinlediklerim pencere muhteşem,saydım muhteşem,ben de özledim biraz farklılık olabilirde bence tabi,kendine gel muhteşem,düşmez kalkmaz muhteşem diğerlerini ya 3 yada 5 kez dinledim genel olarak iyi...

ogun un albumu chok iyi hatta 2 parça war hiç ismi duyulmayan ama muthış parçalar 1-kimdi 2-kendine gel dinlemenizi siddetle tawsiye ederim

Geri