Ogün Sanlısoy

sende saol arkadaşım ne demek ...cumartesi günü radyo d de 23.00 da ilk klip parçasını çalıcak onu da yayınlamayı düşünüyom işallah hallederim. ayrıca canlı performans düşmez kalkmazın.

dün gece yuxexes dergisi'nin 1'inci yıl dönümü partisinde, "3" albümünden "bilmece" adlı parçayı konuklara dinlettik...

bu parçayı yarın saat 23.00'de başlayacak olan radyo d' - maximum rock programında dinleyebilirsiniz...

ya arkadaşlar RADYO D de 23.00 da başlayan maximum rock programını izledim 01.00 a kadar ve oğün sanlısoy çıkmadı yaaaa.önümüzdeki cumartesimi çıkıcak tı bilğisi olan varmı deli oldum yaaa :!: :!: :!:

biraz daha önyargısız olursanız sevinirim...

albümün henüz piyasa baskısı yapılmadığı için elimde sadece kopya cd vardı... ve ne yazık ki (devamlı takipçilerimiz bilir) bizim cihazlar binde bir de olsa bu kopya cdleri okumayacağı tutar... program sırasında açıklayamadığım için özür dilerim...

bu çalışmayı bu hafta sizlerle paylaşamadığım için ben de üzgünüm

Güven abi hakkaten çok üzüldük dinleyemediğimiz için ama elinde olan bişey değilmiş. senden ufak bişey istesek bu haftaki tv programında yayınlayabilirsen dinlesek daha hoş olur.. klipsiz ama sesi de yeter...

oof ya malesef dinleyemedik ya bu firmalar promosyon konusunda niye bu kadar düşüncesiz yabancı şarkıcıların albümü çıkmadan çıkış parcası nerdeyse 2 ay önceden tüm medyaya dagıtılıyo,bizde ise sınırlı bi dagıtım var onunda kalitesi üstte güven abinin belirttiği gibi sıçık bu albümün firması sony mi acaba ben konuşcam daha fazla dayanamıyorum çok merak ettim.

oof ya malesef dinleyemedik ya bu firmalar promosyon konusunda niye bu kadar düşüncesiz yabancı şarkıcıların albümü çıkmadan çıkış parcası nerdeyse 2 ay önceden tüm medyaya dagıtılıyo,bizde ise sınırlı bi dagıtım var onunda kalitesi üstte güven abinin belirttiği gibi sıçık bu albümün firması sony mi acaba ben konuşcam daha fazla dayanamıyorum çok merak ettim.

ALBÜM ÇIKACAÐI GÜN ELEKTRİK FLN KESİLMESİN AMAN AMAN :D
bu arada
''İYİ Kİ DOÐDUN İYİKİ VARSIN. BİZ DE SENİ DİNLEDİK MUTLU OLDUK. NE MUTLU DA BİZE OGÜN SANLISOY''

Geri